O czym może marzyć supermodelka? O udanej karierze, ukochanym człowieku, szczęśliwej rodzinie i zdrowych dzieciach! Była pasjonatka Leonardo DiCaprio izraelski model Bar Raphaely, zdecydowanie można nazwać szczęśliwą kobietą. Wczoraj 32-letnia dziewczynka po raz drugi stała się matką uroczej córki. Imię dziecka nie mogło być ukryte przed dziennikarzami, tabloid Page Six doniósł, że córka nazywała się Ell.

Бар Рафаэли с Ади Эзрой

Bar Rafaeli z Adi Ezrą

Poród odbył się w Tel Aviv Medical Center pod ścisłym nadzorem najlepszych izraelskich lekarzy i przy wsparciu jej męża, biznesmena Adi Ezry. Przedstawiciel kliniki Avi Ben Shushan zapewnił dziennikarzy i paparazzi, którzy pełnią służbę w oknach placówki medycznej, że model czuje się znakomicie i będzie obserwowany od noworodka do poniedziałku.

Przypomnijmy, że pierwsza córka pary pojawiła się w sierpniu zeszłego roku, a po 6 miesiącach Bar i Adi oficjalnie potwierdzili drugą ciążę modelu. Co to było: nieoczekiwany zbieg okoliczności lub planowany ruch?

Бар Рафаэли с супругом Ади Эзрой

Jak się okazało, Bar zawsze marzył o dużej rodzinie, w jednym z wywiadów, które opowiadała o planach na przyszłość:

"Zbudowałem udaną karierę i cieszę się z małżeństwa, czego jeszcze potrzebuję do szczęścia? Kolejny etap mojego życia zamierzam poświęcić dzieciom. Pochodzę z wielkiej rodziny, w której było nas czterech, aw moim rozumieniu - to wielkie szczęście. Dlatego w niedalekiej przyszłości planuję poród i poród. Rozumiem, że dla kogoś to brzmi jak szaleństwo, ale wyobrażam sobie pełnoprawną rodzinę i szczęście! "
Пара не планирует останавливаться Czytaj także
  • Bar Rafaeli udostępnia swój ślubny film wideo z okazji drugiej rocznicy ślubu z Adi Ezrą
  • Bar Rafaeli jest w ciąży w sześć miesięcy po urodzeniu pierwszego dziecka
  • Bar Rafaeli ujawnił sekret swojej szybkiej utraty wagi

Bar Rafaeli i Adi Ezra to wyjątkowa para, która pierwotnie postawiła sobie za cel zbudowanie pełnowartościowej rodziny. Po spotkaniu w odległym 2012 roku niemal natychmiast zdecydowali się na wspólne zamieszkanie w Tel Awiwie, a trzy lata później pobrali się. Przypomnijmy, że małżonek tego modelu odnosi się do jednej z szanowanych rodzin izraelskich zajmujących się importem produktów żywnościowych, więc bar może łatwo położyć kres modelarskiej działalności, robić rodzinę i dzieci!