Fala pozytywnych emocji dotyczyła użytkowników Internetu. Często piękno nietypowego wyglądu błyska na stronach błyszczących czasopism, a nawet pokazuje ubrania na wybiegu, ale w telewizji specjalne modele nie zostały jeszcze wyróżnione.

Reklama bielizny Lane Bryant odrzuciła NBC i ABC. Biorąc pod uwagę, że nadawcy często pokazują puste kobiece ciało, problem nie leży w istocie reklamy, ale w jej działaniu. Marketerzy Lane Bryant zaprosili uznaną piękność Size + i zaprosili ich do przymierzenia bielizny.

Ashley Graham, Tara Lynn, Georgia Pratt pojawił się przed publicznością bez lakieru: zaokrąglony, fałdy, zgięcia dużego ciała ...

Czytaj także
  • Zdjęcie dnia: Amal Clooney w czerwonej koronkowej bluzce z pociągiem
  • 10 rewelacji: jak wyglądają ciała modeli plus-size?
  • Siostry Hadid, Ashley Graham i inni zaprezentowali kolekcję Prabal Gurung na Fashion Week w Nowym Jorku
Za dużo piękna!

Przedstawiciele wyżej wymienionych kanałów zasugerowali poprawienie reklamy poprzez wprowadzenie do niej zmian. Sprzedawca Lane Bryant nie cenzurował swojego pomysłu i zamiast tego opublikował cały film w sieci.

Pod filmem pojawił się apel o dystrybucję reklam w sieciach społecznościowych i aktywne komentowanie tego.

W zeszłym tygodniu zmysłowe czarno-białe wideo zebrało 2 miliony wyświetleń. Kobiety aktywnie go komentowały i dodawały "Lubię to" - wygląda na to, że marka bielizny ma swoją drogę. Marka chciała przekazać potencjalnym nabywcom pomysł, że każda krzywa kobiecego ciała jest piękna z natury, niezależnie od wielkości, wieku i koloru skóry. Modele o nietypowym wyglądzie zostały zaproszone do udziału w kampanii reklamowej właśnie w celu zilustrowania tego pomysłu.

Несмотря на актуальность формата «plus-size», не все медиа поддерживают подобную Пример еще одной рекламной кампании от The Lane Bryant #IMNOANGEL Ее героинями стали Эшли Грэхем, Тара Линн, Джорджина Пратт и другие известные pl