Od 2006 roku opinie wielu fanów koncentrują się na młodej aktorce i piosenkarce Vanessie Hudgens. Po wykonaniu jednej z głównych ról w filmie "High School Musical" zdobyła miłość nie tylko do silnej połowy ludzkości, ale także do słabszej płci. Dziewczyna wcześniej występowała w filmach, ale po roli Gabrielli Montez jej kariera zaczęła szybko rosnąć. Przez wszystkie te lata gwiazda potrafiła podbijać przestrzenie internetowe swoimi zdjęciami i historiami miłosnymi. W 2015 roku Vanessa Hudgens i jej życie osobiste nie są tak głośno mówione, jak w 2007 i 2009 roku. W tamtych czasach dziewczynka musiała przejść przez dwa wielkie skandale, które niemal pozbawiały ją kariery.

Vanessa Hudgens - nowości z 2015 roku

Jedną z najbardziej sensacyjnych wiadomości była jej romantyczność Zach Efron ulubieniec wszystkich dziewczyn. Pomimo faktu, że para była uważana za silną i obiecywała szczęśliwe życie rodzinne, młodzi ludzie, po pięciu latach stosunków, niespodziewanie rozdzielili wszystkich. Jednak w 2015 r. Pojawiły się plotki, że Vanessa Hudgens i Zac Efron znów byli razem. W rzeczywistości jest to tylko przypuszczenie fanów, którzy nie chcą pogodzić się z faktem, że ich faworyci długo żyli. Dzisiaj byli miłośnicy są po prostu dobrymi przyjaciółmi i nie koncentrują się na przeszłości.

Następnym elektem tej dziewczyny był Austin Butler. Ich związek rozpoczął się w 2011 roku i trwa do dnia dzisiejszego. Młodzi ludzie często błyszczą na zdjęciach, które niemal krok po kroku opisują wspólną rozrywkę.

W sierpniu 2015 r. Vanessa Hudgens i jej chłopak Austin Butler zostali zauważeni podczas ceremonii poświęconej wkładowi celebrytów w walkę z rakiem. Młoda aktorka otrzymała nagrodę Breakthrough of the Year. Podczas przemówienia dziewczynka powiedziała, że ​​ich rodzina przeżywa ciężkie chwile, ponieważ jej ojciec miał raka czwartego stopnia. Rok temu chłopak Vanessy również stracił matkę, która również walczyła z rakiem, więc gwiazda oddała jej nagrodę wszystkim, którzy są skonfrontowani z konsekwencjami tej niefortunnej choroby.

Czytaj także
  • Zendaya w motylkowej sukience uderzyła wszystkich na premierze "The Greatest Showman"
  • Czy Zach Efron ma romans z Rebeccą Ferguson?
  • Paris Jackson z ciemnymi kolorami włosów i innymi gwiazdami podczas Teen Choice Awards 2017

Pomimo tego, że kochankowie są zajęci swoimi karierami, młodzi ludzie znajdują czas, aby być razem i uczestniczyć we wszystkich świeckich imprezach.

болельщики Ванесса и Остин Ванесса Хадженс и Остин Батлер купаются Ванесса Хадженс и Остин Батлер на прогулке
Ванесса Хадженс и Остин на прогулкеВанесса Хадженс с экс-бойфрендом Заком ЭфрономВанесса Хадженс со своим парнем на мероприятии
Ванесса Хадженс со своим парнем на прогулкевлюбленные Ванесса Хадженс и Остин Батлерфотосессия Ванессы Хадженс и Остина Батлера