Spadkobierca Żelaznego Arniego zachwycił swoich fanów wspaniałymi wiadomościami. Patrick Schwarzenegger zakochał się ponownie i był bardzo szczęśliwy! Dowiedzieliśmy się czegoś o nowej namiętności początkującego aktora.

Dziewczyna ma zaskakująco dźwięczne i pozytywne nazwisko, jej imię brzmi Abby Champion. Pewnego dnia blond czarodziejka skończyła 19 lat. Spędziła ten dzień razem ze swoim kochankiem w przyjemnych i łatwych uciążliwych wakacyjnych kłopotach.

Czytaj także
  • Justin Bieber uratował nieznajomego od narkomana
  • 22 zdjęć dla dzieci, w których nigdy nie poznasz gwiazd bez naszej pomocy!
  • 19 gwiazd, które straciły niewinność u kolegi
Zmieniłeś jedną blondynkę na drugą?

Gwiazda filmu Scouts vs. Zombies spotkała się z awanturującą się Miley Cyrus. Wtajemniczeni twierdzą, że zareagował on mocno na informacje, że Miley ponownie spotkała się z gwiazdą Igrzysk śmierci, Liamem Hemsworthem, a nawet ogłosiła swoje zaręczyny.

Patrick nie miał innego wyjścia, jak znaleźć pocieszenie w towarzystwie innej kobiety. Jego wybór padł na młodego modelka z Alabamy, który był zatrudniony przez znaną kalifornijską agencję Next Model.

Подробности этого романа пока не известны Пока об Эбби удалось узнать не слишком много У Патрика Шварценеггера был роман с Майли Сайрус