Legendarny model ubiegłego wieku, 53-letni El Macpherson, po raz kolejny potwierdził, że nadal jest godny swego przydomku "Ciało", demonstrując idealną figurę i nierealistycznie długie nogi na świeżym zdjęciu.

Uwodzicielski strzał z naciskiem na nogi

El MacPherson często rozpieszcza swoich subskrybentów seksownymi zdjęciami na swojej stronie Instagram w strojach kąpielowych i bieliźnie. Niedawno na jej koncie pojawiła się nowa publikacja, która po raz kolejny zmusiła do rozmowy o El.

Na zdjęciu modelka pozuje w bikini z lampartowymi wstawkami z kolekcji, siedząc na drewnianym fotelu. Twarz piękna pokrywa kapelusz, ale łatwo rozpoznać po niesamowitych nogach odsłoniętych.

53-летняя Эль Макферсон в купальнике

53-letnia Elle MacPherson w stroju kąpielowym

Rama natychmiast zyskała ogromną liczbę komentarzy i entuzjastycznych komentarzy, w których fani zapewnili El, że model jeszcze się nie narodził i nie może z nim konkurować.

Mystery El

McPherson, która obecnie zajmuje się wydawaniem własnej linii bielizny i strojów kąpielowych oraz ich reklamą, chętnie dzieli się sekretami swojej fantastycznej formy. Na przykład jej śniadanie składa się zazwyczaj z jaj i chleba żytniego lub płatków owsianych i pół grejpfruta, szklanki przefiltrowanej wody, do której dodaje specjalny proszek zawierający pieczarki shiitake i maydaka.

Фото из Instagram Эль Макферсон

Zdjęcie z Instagrama El Macphersona

Модель Эль МакферсонКрасотка Эль МакферсонСупермодель Эль Макферсон

Oprócz prawidłowego odżywiania matka dwóch synów śpi przez co najmniej osiem godzin, codziennie trenuje na świeżym powietrzu i pije trzy litry wody.

Топ-модель Эль Макферсон Czytaj także
  • Supermodelka Elle Macpherson Porada: Jak wybrać idealny drink na imprezę
  • 53-letni model El Macpherson uderzył fanów swoimi idealnymi formami
  • Po rozwodzie z Jeffreyem Sofferem, El Macpherson może pozostać bez niczego.

Przy okazji, teraz serce pięknego El jest darmowe. W lecie zerwała z drugim mężem, biznesmenem Jeffreyem Sofferem.