Dlaczego doceniamy niedoścignioną Annę Wintour? Za jej twórcze podejście do pracy nad kobiecym połyskiem. Przez dwie dekady zaskoczyła czytelników wyborem bohaterek na okładkę i wygląda na to, że tym razem pani Wintour przygotowuje dla nas prawdziwą niespodziankę, a prasa doniosła, że ​​Theresa May, premier Wielkiej Brytanii, pojawi się na okładce magazynu Vogue. Mówią, że sesja zdjęciowa odbywała się przez długi czas, ale do kwietnia nie ma sensu oczekiwać, że zdjęcia pojawią się w Internecie. W każdym razie jest to dokładnie odpowiedź, która pochodzi z urzędu szefa Wielkiej Brytanii.

New American Vogue Heroine Stylowa dama i popularny polityk w jednej osobie

Po pojawieniu się tak obiecującego ogłoszenia w mediach, kolejny numer magazynu kobiecego na pewno spotka się z dużym zainteresowaniem czytelników magazynu i fanów politycznych talentów Theresy May.

Оригинальный лук: туфли и пояс в фокусе

Autorem photoset była legendarna fotografka Annie Leibovitz. Prace nad zdjęciami przeprowadzono pod kierownictwem samej pani Wintour.

Стильная и привлекательная

Warto zauważyć, że kiedyś na stronach brytyjskiej wersji popularnego kobiecego połysku wielokrotnie pojawiała się poprzedniczka Theresa May, Margaret Thatcher, która była na tym ważnym stanowisku od 1979 do 1990 roku. To prawda, że ​​"Żelazna dama" nie otrzymała okazji do ozdobienia okładki magazynu.

Тереза Мэй в красном Czytaj także
  • Zdjęcie dnia: Amal Clooney w czerwonej koronkowej bluzce z pociągiem
  • Anna Wintour wywołała skandal, nie usuwając punktów w społeczeństwie Elżbiety II
  • Kate Middleton i Duchess of Wessex Sophie zorganizowały modne przyjęcie w murach Pałacu Buckingham
Премьер-министр Великобритании появится на обложке американского Vogue

Krytycy mody nie przestają śpiewać pochwał stylu premiera Wielkiej Brytanii. Teresa May ma niesamowity smak! Dosłownie każde jej wystąpienie jest omawiane przez opinię publiczną. 60-letnia głowa państwa, bez wstydu, "bawi się" kolorem, drukuje. Uwielbia głęboki dekolt i dopasowuje sylwetkę. Pomimo swojej pozycji i szacownego wieku, w jej niezwykłych strojach wygląda naprawdę oryginalnie i atrakcyjnie.