Rita Ora dała mistrzowską lekcję, jak, bez kłopotania się strojem, możesz być w centrum uwagi, wyjść na światło i przyćmić swoich kolegów wypuszczonych na drobne kawałki. 26-letnia piosenkarka pojawiła się na nagraniu MTV EMA 2017 w stylu łaźni.

Muzyczne święto i gwiazda serialu

W niedzielę późnym wieczorem ceremonia wręczenia nagród MTV odbyła się na SSE Arena Wembley w Londynie, która zgromadziła wiele gwiazd w jednej sali i na scenie. W wydarzeniu wzięli udział Liam Payne, Jared Leto, Lana del Rey, Demi Lovato, Ed Sheeran, Eminem, Bono, Shaun Mendez, Natalie Dormer, Travis Scott, Camila Cabello, Hayley Baldwin, Madison Beer i inni.

Хейли Болдуин

Haley baldwin

Лана дель Рей

Lana del Rey

Деми Ловато

Demi lovato

Мэдисон Бир

Madison Beer

Джаред Лето

Jared Leto

Натали Дормер

Natalie Dormer

Gospodarzem wieczoru była Rita Ora, której występ w galerii był prawdziwym przedstawieniem. W tym celu brytyjska piosenkarka nie musiała niczego przedstawiać, ponieważ jej całą pracę wykonał szokujący strój, składający się z ich szaty, której nie można było pomylić z płaszczem i ręcznikami ...

Рита Ора на красной дорожке музыкальной премии MTV EMA 2017

Rita Ora na czerwonym dywanie nagrody muzycznej MTV EMA 2017

Prosto z kąpieli

Gwiazda wybrała na uroczystość biały płaszcz śnieżny od marki Palomo Spain, z nowej kolekcji wiosennej 2018. Niepraktyczny strój od czasu do czasu otwierał się, ukazując bieliznę piękności. Fakt ten nie zawstydził Oru, który usiłował postawić nogę do przodu, aby zwiększyć efekt lub odsłonić ramię, nie wychodząc poza przyzwoitość i nie okazując więcej niż to konieczne.

Рита Ора появилась на красной дорожке музыкальной премии MTV EMAРита Ора на красной дорожке премии MTV EMA

Nakrycie głowy Rity zastąpiło ręcznik kąpielowy w kształcie turbanu.

Певица Рита Ора

Szczupłe nogi piosenkarza były obute w srebrne buty. Dodała swój własny wizerunek z diamentową biżuterią i jasnym makijażem z fałszywymi rzęsami.

Рита Ора на премии MTV EMA Czytaj także
  • Rita Ora zrobiła na swoim fanom bardzo piękną sesję zdjęciową dla Glamour
  • 10 znanych osobistości, które okazały się nie tymi, za których się podają
  • Demi Lovato i Wilmer Valderrama odnowili romans

W celu wykonania utworu Your Song '&' Anywhere, Ora pośpieszył, aby zmienić się w czarną kapelę wygodniejszą dla występów.