Teraz fani Natalie Portman mogą spierać się o to, kim jest córka aktorki i jej męża, Benjamina Milpierre'a! Gwiazda Hollywood pokazała twarz swojej nowo narodzonej córki Amalii.

Przyjemna niespodzianka

Widząc na ulicach Los Angeles młodą 35-letnią matkę, Natalie Portman, która nosiła małe dziecko w ramionach, paparazzi nie od razu ją rozpoznali, myśląc, że ta piękna dziewczyna po prostu wygląda jak aktorka.

Натали Портман с дочерью Амалией на прогулке в Лос-Анджелесе

Natalie Portman z córką Amalie na spacerze w Los Angeles

Faktem jest, że od urodzenia córki Amalii (dziewczynka urodziła się 22 lutego), Portman, jak mogła, ukrył jej twarz przed wścibskimi oczyma i aparatami reporterów używającymi wszelkiego rodzaju sztuczek. I muszę przyznać, że mógłbym to zrobić dalej, ale ja nie ...

Натали Портман с новорожденной дочерью

Portman zwykle ukrywa swoją córkę w temblaku lub kengurushka

Warto zauważyć, że ciąża Portman była objęta tajemnicą. Ukrywała płeć dziecka, zapewniała, że ​​narodziny nie nastąpiły wkrótce, aw międzyczasie potajemnie urodziła córkę, niechętnie potwierdzając to dwa tygodnie po radosnym wydarzeniu.

Tatuś?

We wtorek, mała Amalia, ubrana w zielony kombinezon w paski, usiadła na Natalie w ramionach, błyszcząc nagimi obcasami, z ciekawością badając wszystko dookoła. Portman w wygodnych dżinsach, T-shirt i stylowy sweter delikatnie podtrzymywały głowę córki. Zdając sobie sprawę, że jest ona usunięta, aktorka pośpieszyła, aby umieścić dziecko w samochodzie.

Натали Портман с Амалией на прогулке в Лос-Анджелесе

Natalie Portman z Amalie

35-летняя Портман удивилась увидев камеры

35-letni Portman był zaskoczony, widząc kamerę

Czytaj także
  • Natalie Portman przyciągnęła uwagę chodząc ze swoją roczną córeczką w Los Angeles
  • Top 10 najbardziej ubranych gwiazd, które mogą być krewnymi Cheburashki
  • Odważna i kontrowersyjna: Natalie Portman przeprowadziła wywiad z magazynem Porter i nagrała rap z Andym Sambergiem

Po obejrzeniu zdjęć wydrukowanych w mediach fani Natalie Portman i Benjamina Milpiera autorytatywnie oświadczają, że ich córka (z wyjątkiem kształtu warg) wygląda bardziej jak jego tancerka-ojciec, w przeciwieństwie do jego najstarszego syna, który jest kopią aktorek.

3-месячная Амалия

3-miesięczna Amalia

Супруги  Портман и Мильпье

Małżonkowie Portman i Milpier