51-letnia Brytyjka JK Rowling, znana jako autor prac o Harrym Potterze, nie jest teraz zbyt słodka. W Internecie zyskuje głos petycja, która oferuje pisarzowi pomoc potrzebującym z krajów muzułmańskich, które zostały zmuszone do opuszczenia granic swojej ojczyzny.

Писательница Джоан Роулинг

Writer JK Rowling

Nie wystarczy rozmawiać, konieczna jest pomoc

Dziś można bezpiecznie zaliczyć Rowling nie tylko do najbogatszych ludzi w Wielkiej Brytanii, ale także do dość popularnych. Kobieta słynie nie tylko z talentu pisarskiego, ale także dlatego, że uwielbia występować w rajdach wspierających uchodźców. Joan jest często nie tylko obecna w nich, ale także opowiada się za otwarciem granic Wielkiej Brytanii dla wszystkich. Ten punkt widzenia nie podoba się wielu obywatelom kraju i uznali, że nadszedł czas, aby Rowling nie tylko reklamowała się na wiecach, ale także aby udowodnić wszystkim, że jest gotowa do współpracy.

Джоан выступает за предоставление беженцам убежища в Великобритании

Jedna ze sławnych stron shange.org, która słynie z tego, że każdy z mieszkańców planety może stworzyć petycję, zebrać głosy i przesłać ją do odpowiednich organizacji w celu rozważenia, została ostatnio uzupełniona o inną. Brytyjski obywatel Marcus Orelius podkreśla, że ​​Joan może bez problemu przyjąć 18 uchodźców ze wschodu. Wyjaśnił swoją decyzję w następujący sposób:

"Zgodnie z posiadanymi danymi, Rowling ma rezydencję, która ma teraz 18 sypialni. Dlaczego tak bardzo jej potrzebuje? Mogą być świetną przystanią dla osób przesiedlonych. Pisarz mógł zapewnić te pokoje 18 osobom przez dłuższy czas i całkowicie bezpłatnie. Przy okazji, przestudiowałem statystyki i okazało się, że męscy przedstawiciele przybywają do naszego kraju znacznie więcej niż kobiety, dlatego uważam za stosowne osiedlić się w domu 14 mężczyzn i 4 kobiet. Oprócz domu Joan sąsiaduje z ogromnym obszarem ziemi, który może być również nadany uchodźcom. Mogą pomieścić małe miasteczko namiotowe. Myślę, że idea petycji jest bardzo dobra. Nie wystarczy rozmawiać, trzeba pomagać potrzebującym ".
Роулинг предложили разместить беженцев в своем доме Czytaj także
  • Writer JK Rowling broniona przez Megan Markle
  • Diddy zdobył najwyższe noty najwyżej opłacanych celebrytów według magazynu Forbes
  • W Anglii ukradł unikalny rękopis prehistorii Harry'ego Pottera

Reakcja Rowling i okolice

Wielu Brytyjczyków było zainteresowanych petycją Oreliusa, a po kilku dniach zdobyła 40 000 głosów na 50 000 potrzebnych. By the way, kampania, która poleca wielu polityków, aktorów, piosenkarzy, biznesmenów i po prostu bogatych obywateli Wielkiej Brytanii, którzy popierają politykę "otwartych granic", aby umieścić ją w domach ludzi ze wschodu, teraz aktywnie rozwija się w sieciach społecznościowych.

Jeśli chodzi o Rowling, reakcja autora na petycję nie jest jeszcze znana.

Реакция Джоан на петицию пока неизвестна

Odpowiedź Joanny na petycję wciąż nie jest znana