Rihanna i Chris Brown kiedyś dużo mówili. Jednak po ponownym zerwaniu stosunków w 2013 r. Zaczęli zapominać o tym sojuszu. Ale nazajutrz nazwisko Chrisa i Rihanny ponownie pojawiło się na łamach prasy, a winą za wszystko był zwiastun filmu dokumentalnego "Welcome to my Life", który pojawił się w Internecie.

Film o życiu Chrisa Browna

Teraz, prawdopodobnie, jeśli zapytasz fanów o najjaśniejsze wydarzenie z życia piosenkarza, wielu z nich zapamięta nie tylko jego nagrody i popularne piosenki, ale także straszną historię z biciem Rianny w 2009 roku. Obraz "Witaj w moim życiu" wpływa nie tylko na sukces w show biznesie, ale także na czas, kiedy Brown był w doku.

Przyczepa zaczyna się od tego, że Chris jest w pokoju i siada na krześle, które znajduje się pośrodku pokoju. Następnie na ekranach telewizyjnych pojawiają się kolejni jego koledzy: Jamie Fox, Asher, Rita Ora, Jennifer Lopez i wielu innych, którzy podziwiają jego talent. Jednak następny obraz zastąpiony jest materiałem z wiadomości. Prowadzący rozmawiają o brutalnym pobiciu Rihanny, jego kochanku io tym, że piosenkarz uciekł z miejsca zbrodni, ukrywając się przed policją. Pod koniec filmu widz zobaczy szczerą spowiedź Chrisa o tym, czego doświadczył w tamtych czasach: "W pewnym momencie od mojego ulubionego amerykańskiego artysty, zmieniłem się w przestępcę, wroga państwa. Zszedłem z góry na ziemię, wydawało mi się, że moje skrzydła zostały odcięte. W tamtych czasach nie mogłem spać ani jeść. Chciałem popełnić samobójstwo. Bardzo mi przykro z powodu tego, co się stało. " W teledysku można również zobaczyć jego matkę. Mówi ze łzami w oczach, jak niespokojna była w chwili, gdy dowiedziała się o biciu: "Tego dnia, kiedy to się stało, zacząłem zdawać sobie sprawę, że tracę Chrisa. To był najstraszniejszy moment w moim życiu. "

Czytaj także
  • Rihanna w kominiarce nadal szokuje fanów ekstrawaganckimi ubraniami
  • Obraz dnia: niedyskretny strój Rihanny na Coachelli
  • 12 z naszych gwiazd, które naprawdę chciały być sexy, ale coś poszło nie tak ...

Rihanna wybaczyła Brown

Spotkaj się z młodymi ludźmi w 2007 roku, aw 2009 roku powstała opowieść z biciem piosenkarza. Latem tego samego roku sąd uznał winę Browna i wyznaczył mu pięcioletni okres próbny. Ponadto sądowi zakazano zbliżania się do byłego ukochanego bliżej niż 46 metrów. W 2013 r. Rihanna publicznie przyznała, że ​​wybaczyła Chrisowi i znów zaczęli się spotykać, ale wkrótce para się rozpadła.

Так начинается трейлер Многие коллеги восхищаются талантом Криса Его концерты собирают полные залы фанатов
Трейлер рассказывает о том, что слава к певцу пришла мгновенноКрис был признан виновным в избиении возлюбленнойВ трейлере Майк Тайсон подбодрил певца
Крис очень переживал после инцидента с РианнойТак выглядела Рианна после избиенияКрис Браун и Рианна в 2013 году