Amerykańska piosenkarka Lady Gaga ma dziś 30 lat, ale już zdążyła świętować swoje urodziny ze swoimi bliskimi przyjaciółmi. Święto odbyło się w sobotę wieczorem w restauracji "No Name" w Los Angeles.

Lady Gaga przyszła pogratulować bliskich i gwiezdnych przyjaciół

Ekstrawagancka piosenkarka pojawiła się przed restauracją w błyszczącej krótkiej sukience z bufiastymi rękawami i sandałami na ogromnej platformie. Przyjechała ze swoim ukochanym Taylor Kinney i biorąc rękę za ramię, udała się na miejsce.

Po przyjeździe do restauracji, jeden po drugim, goście zaczęli nadrabiać zaległości. Piękna Kate Hudson podobała się fanom pięknym czarnym kombinezonem z głębokim dekoltem. Taylor Swift również był ubrany na czarno: dziewczyna pokazała kombinezon w całości wyhaftowany cekinami. Pan Singer nie wyróżniał się oryginalnością i pojawił się na wakacjach w krótkiej czarnej sukni bez pasków. Ze wszystkich gości ubranych w czarną paletę najprostszy był strój Kathy Bates. Najwyraźniej kobieta długo nie wahała się przed pojawieniem się i przyszła w codziennych ubraniach: klasycznych spodniach i skórzanej kurtce.

Jednak w święto były gwiazdy, które nie nosiły tradycyjnych czarnych ubrań i pojawiały się w nieoczekiwanych obrazach. Słynna Kylie Minogue i jej narzeczony byli ubrani w dżinsy, a piosenkarka Lana Del Rey pojawiła się w lekkiej sukience z wesołym nadrukiem przedstawiającym ptaki i gałązki.

Czytaj także
  • Gwyneth Paltrow potajemnie poślubiła Brada Falchaka
  • Fan Taylor Swift obrabował bank i rzucił pieniądze piosenkarce
  • Kate Hudson po raz pierwszy pojawiła się na publicznym wydarzeniu po ogłoszeniu ciąży

Lady Gaga - jedna z najbardziej utytułowanych śpiewaczek naszych czasów

Stephanie Joanne Angelina Germanotta lub Lady Gaga urodziła się w Nowym Jorku. Od dzieciństwa interesowała się muzyką i przez 4 lata samodzielnie uczyła się grać na pianinie. Ze szkoły wokalista brał udział w różnych grupach muzycznych. Taki talent w muzyce i gorliwość do wykonania zaowocowały wspaniałą karierą. Przez 30 lat Lady Gaga brała udział w 18 różnych konkursach: MTV Video Music Awards, Grammy Awards, World Music Awards itp. Na nich jej prace odnotowano w 389 nominacjach, z których 218 wygrała.

Звезде не очень удобно идти в таких босоножках Лана Дель Рей Кейт Хадсон
Тейлор СвифтКайли Миноуг с женихомЛорд
Ник ДжонасКрисси Тейген и Джон ЛеджендКэти Бейтс