W ubiegłym roku prasa niezmordowanie publikowała wiadomości o skandalicznych i bardzo nieoczekiwanych przerwach w relacjach z celebrytami. Wśród nich było małżeństwo Ozzie i Sharon Osborne, którzy byli małżeństwem od 33 lat. Jednak w przeciwieństwie do innych, po pewnym czasie para postanowiła anulować rozwód i zaktualizować śluby małżeńskie.

Оззи и Шэрон Осборн

Ozzy i Sharon Osbourne

Ceremonia ślubna z okazji Dnia Matki

Według opublikowanej dziś publikacji The Mirror, okazało się, że legendarny muzyk Osborne i jego żona Sharon po raz kolejny ślubowali się sobie nawzajem w miłości. Stało się to w Dzień Matki podczas tajnej ceremonii w Las Vegas. Jak doniosła córka celebrytów Kelly Osborne, na uroczystości zgromadzili się tylko najbliżsi przyjaciele i krewni. Wydarzenie było raczej skromne, ale bardzo emocjonalne, ponieważ jego rodzice podeszli do niego z pełną odpowiedzialnością. Do tej pory nie otrzymano żadnych oficjalnych komentarzy od Sharon lub Ozzie, z wyjątkiem tego, że narzeczona opublikowała zdjęcie na swojej stronie Instagram, na której jest ona pokazywana wraz ze swoim współmałżonkiem. Pod jego dowództwem Sharon złożyła następujący podpis:

"Jestem szczęśliwy! To najbardziej niezwykły i radosny dzień w moim życiu! ".
Снимок, который на свою страницу в Instagram выложила Шэрон

Zdjęcie, które Sharon zamieściła na swojej stronie na Instagramie

Po ogłoszeniu tajnej ceremonii prasa opublikowała szereg wywiadów z celebrytami, w których marzyli o tym wydarzeniu. Na przykład Szaron w listopadzie zeszłego roku powiedział te słowa:

"Osborne zaproponował mi, żebym powtórzył" tak ". Naprawdę podobał mi się ten pomysł. Bardzo się cieszę, że Ozzie traktuje nasz związek tak poważnie. Szczerze mówiąc, chciałbym wypowiadać się na powtórne śluby na Boże Narodzenie. "
Шэрон Осборн

Sharon osbourne

Następnie Kelly Osbourne wydała oświadczenie w prasie, które mówi o idei rodziców odnowienia przysięgi takich słów:

"Bardzo się cieszę, że mama i tata byli w stanie rozwiązać swoje problemy i zostali razem. Pomysł powtarzania przysięgi jest cudowny i bardzo wzruszający. Kiedy dowiedziałem się o niej, natychmiast przedstawiłem się jako druhna, która tańczyła i chodziła wzdłuż nawy, rozrzucając płatki róż. Jednak to jest ich wydarzenie, a oni zdecydują, jak się to odbędzie. Myślę, że to wydarzenie pomoże im w pełni zrozumieć, jaka jest prawdziwa miłość i szczęście bycia rodziną. "
Келли Осборн

Kelly Osborne

Czytaj także
  • Kelly Osbourne dostała faceta po wywiadzie na temat jej orientacji.
  • Muzyk Eric Clapton bezskutecznie walczy z głuchotą i innymi chorobami
  • Megan Fox stała się właścicielem najbardziej pożądanej formy kobiecej twarzy

Osborne zmienił Sharon z fryzjerem

Jednak nie wszystko było tak gładkie z Sharon i Ozzy jakieś 9 miesięcy temu. Potem nie chcieli słyszeć o wspólnym życiu. Obwinienie było zdradą Osborne'a ze stylistką Michelle Pugh. Następnie prasa napisała, że ​​Ozzy cierpi na zaburzenia seksualne, które należy leczyć. Jednak wkrótce informacje te zostały odrzucone przez samego muzyka, który powiedział takie słowa o swojej zdradzie:

"Teraz nie chcę niczego wymyślać i usprawiedliwiać siebie. Oszukałem moją żonę i zakochałem się w niej. Jest tak głupi, że słowa nie mogą przekazać. Nie mam seksualnej obsesji, po prostu musiałem jakoś wyjaśnić moje zachowanie Sharon. Widzisz, kiedy ludzie pozostają w związku małżeńskim przez długi czas i nie widzą się nawzajem przez długi czas z powodu różnych harmonogramów pracy, pozostawia to wyraźny ślad w ich związku. Sharon pracuje bardzo ciężko i nie ma dla mnie czasu. Czekam na nią do północy, a ona przychodzi z X-Factor, który mówi do mnie: "Cześć" i od razu kładzie się spać. Oczywiście ta opcja nie pasowała mi. Właśnie dlatego zmieniłem żonę u fryzjera ".
Оззи Осборн

Ozzie osbourne