Najpopularniejszy magazyn dla mężczyzn na świecie zmienia się i rozwija. Chcesz dowodów? Rzuć okiem na świeżą okładkę Playboya! Po raz pierwszy w 64-letniej historii wydania dziewczyna miesiąca nie była dziewczyną, a raczej modelem transseksualnym. 26-letnia Ines Rau jest w formie kobiety od 9 lat.

Девушка месяца трансгендер

Była zaszczycona, aby stać się dziewczyną miesiąca podwójnej liczby na listopad-grudzień tego roku ..

Французская красотка была мужчиной

Musimy przyznać, że "transgenderowy debiut" w magazynie miał miejsce w odległym 1981 roku. Potem na erotyczną sesję zdjęciową stanęła Caroline Cossie, ale nie udało jej się uzyskać honorowego tytułu "dziewczyny miesiąca".

Трансгендер стал девушкой месяца Specjalny człowiek na okładce

Playboy Playboy udał się do aktualizacji. Jest to druga niestandardowa pokrywa po raz ostatni. Najnowszy numer kultowego połysku wyszedł ze zdjęciem założyciela Imperium Playboya Hugha Hefnera.

Wybrano stylowe czarno-białe zdjęcie, w którym młody Hugh pozuje z profilu Przypomnijmy, że stały playboy opuścił nasz świat 27 września.

Playboy выбрал девушкой месяца модель-трансгендера Czytaj także
  • Nie na narkotyki: dzieci Hugh Hefnera można pozostawić bez dziedziczenia wielomilionowego
  • Jared Leto zagra założyciela Playboya Hugha Hefnera
  • Wdowa po Hugh Hefneru, Crystal Harris, po raz pierwszy skomentowała swoją śmierć.
Обложка с Хью Хефнером

Mężczyźni na okładce magazynu pojawili się wcześniej, tylko 10 razy w historii publikacji. Ale nigdy nie postawili w spokoju - tylko w towarzystwie uwodzicielskich babes.