Uroczystość wręczenia Oscara 2016 pozostała, co oznacza, że ​​nadszedł czas podsumowania nie tylko sezonu filmowego, ale także wybiegu gwiazd na czerwonym dywanie. Już teraz można znaleźć wiele ocen najlepszych i najgorszych zdjęć. Jednym z najbardziej kontrowersyjnych zjazdów Oskara 2016 było pojawienie się Rachel Mac Addams w ciemnozielonej sukni.

Pozytywne cechy sukni Rachel McAdams na Oskarach 2016

W tym roku film, w którym wystąpiła Rachel, "W centrum uwagi" został uznany za najlepszy w całym sezonie filmowym. I w związku z tym, dla wykonawcy głównej roli kobiecej w nim pokazano zwiększoną ciekawość. Sukienka Rachel McAdams na Oskarach 2016 padła na liście najlepszych wyników, a na listach najgorszych.

Pewną zaletą tego obrazu był wybór koloru. Stworzenie projektantów marki August Getty Atelier, w bogatym ciemnozielonym kolorze, doskonale pasowało do wyglądu Rachel. Jej zielonkawe oczy natychmiast stały się jaśniejsze, a jej jasny kolor skóry i włosów stał się arystokratycznym szykiem. Również wspaniała dyskusja była spowodowana tym, że tył sukni Rachel McAdams na Oskarach 2016. Kontrastując z zamkniętym gorsetem, dekolt, opadający bardzo nisko z tyłu, wyglądał seksownie i zasłużył na pochwałę wielu krytyków mody.

Wady sukienki Rachel McAdams na Academy Award-2016

Niestety, ten obraz okazał się nie mniejszy niż zasługi. Jedną z głównych rzeczy było, o dziwo, z tyłu sukienki Rachel McAdams w Oscar 2016. Faktem jest, że mimo zamkniętego gorsetu w sukience pojawił się inny buntowniczy detal: wysoki dekolt na spódnicy przed sukienką. Wraz z otwartymi plecami stworzył wrażenie, że dziewczyna była ledwo pokryta ubraniami i że mogła po prostu zsunąć się na podłogę, cała konstrukcja wydawała się niewiarygodna. W tej interpretacji sukienka nie wyglądała już bez skazy, a obraz graniczy z wulgarnością, ponieważ wszyscy pamiętają modną zasadę: "Otwieranie jednej rzeczy, powinieneś zakryć drugą".

Czytaj także
  • Rachel McAdams będzie pierwszą mamą
  • Rachel McAdams i Selma Blair opowiedziały przerażające historie o nękaniu przez reżysera Jamesa Tobacka
  • Rachel McAdams przyznała, że ​​po "Doctor Strange" często boli ją głowa.

Na wyjściu aktorki i kolejnej niezaprzeczalnej wady. Strój wykonany z cienkiego materiału był pomarszczony podczas drogi gwiazdy na czerwony dywan. Suknia tworzyła brzydkie poprzeczne fałdy w okolicy ud, które zepsuły wygląd stroju, a cały obraz zrobił się trochę niechlujny. To właśnie te aspekty pozwoliły Rachel McAdams zdobyć jej udział w rankingach najgorszych strojów ceremonii.

вид спереди платья Рейчел Мак Аддамс образ Рейчел Мак Аддамс на Оскаре-2016 спина платья Рейчел Мак Аддамс