Prywatne życie popularnego hollywoodzkiego aktora Jima Carreya jest bardzo trudne. W 1987 roku poślubił kelnerkę Melissę, która zaledwie rok później urodziła mu córkę, Jane. Ich wspólne życie wcale nie było szczęśliwe. Rozpoczęły się permanentne bezpodstawne skandale i rosnące potrzeby nowo powstałego społeczeństwa rozwodzić się .

Drugą żoną Jima była aktorka Lauren Holly, ale to małżeństwo trwało tylko 10 miesięcy. Po drugim nieudanym małżeństwie Kerry postanowiła nie przystępować do takich oficjalnych sojuszy, dopóki nie doświadczył związku sił. Co więcej, miał wiele powieści z dziewczynami, wśród których warto zauważyć Renee Zellweger , Anin Bing i Tiffany Silver. Aktorka spotkała się z aktorką Jenny McCarthy przez ponad pięć lat, ale to połączenie również doprowadziło do logicznego zakończenia.

Jim Carrey i Catriona White

Powieść Jim Carrey z wizażystką i wizażystką Catherine White rozpoczęła się w 2012 roku. Para spotkała się na planie i natychmiast rozpaliła się z pasji. W tym czasie aktor miał 50 lat, a Katrione dwa razy mniej. Nie przeszkadzało im to szczęśliwie spędzać razem czas. Wtedy ich romantyczny związek trwał zaledwie kilka miesięcy. Jednak w maju 2015 r. Wznowili swoją powieść, ale nowa runda nie przyniosła spodziewanych rezultatów. We wrześniu aktor wyszedł z ukochanej. Zaledwie kilka dni później publiczność była zszokowana wiadomością, że kochanek Jim Carrey zmarł.

Ukochany Jim Carrey zmarł nagle: co stało się z dziewczyną?

Ciało 28-letniej Katriona White odkryto w jej domu, który znajduje się w Los Angeles. Po tym jak dziewczyna nie skontaktowała się przez chwilę, jej przyjaciele bardzo się martwili i przyszli do jej domu, aby sprawdzić, czy wszystko jest w porządku. Jak się okazało, przedawkowanie narkotyków stało się przyczyną śmierci młodej dziewczyny. Obok ciała White znalazł pigułkę. Samobójca Jim Carrey był kompletnym zaskoczeniem. Nikt nie spodziewał się, że Katriona będzie w stanie to zrobić. Pod nią znaleziono również list samobójczy, w którym powiedziano, że podjęła taką decyzję z powodu rozłąki z ukochanym Jimem.

Gdy dowiedział się o tej tragedii, Jim był załamany i niepocieszony. Oczywiście poczuł swoją winę, ponieważ rzucił ją na kilka dni przed śmiercią. Ukochany aktor popełnił samobójstwo, a Jim Carrey nie mógł przyjść, by się z nią pożegnać. Pogrzeb dziewczynki odbył się w irlandzkim mieście Kappahwaite. Wszystkie koszty pogrzebu słynnego aktora Hollywood przejęły.

Katriona zostaje pochowana w pobliżu ojca na miejscowym cmentarzu. Podczas ceremonii pogrzebowej z udziałem wszystkich krewnych i przyjaciół Białych. Jim nosił trumnę razem z innymi mężczyznami i ledwo mógł stanąć na nogach z powodu żalu. W rezultacie nie mógł tego znieść i płakał gorzko. Po tym jak Jim Carrey pochował swoją ukochaną, wyznał swoją miłość całemu światu. Na Twitterze aktor położył wspólne zdjęcie i napisał, że miłość nie jest stracona.

Z biegiem czasu nowe szczegóły stały się znane o zmarłej dziewczynie. Kerry nawet nie wiedziała, że ​​Katriona jest w związku małżeńskim. Zerwała z mężem, ale nie miała czasu na formalne rozwiązanie małżeństwa. White planowała rozpocząć postępowanie rozwodowe, mając nadzieję na poważny związek z Jimem.

Czytaj także
  • Jim Carrey kaustycznie krytykuje Donalda Trumpa i jego otoczenie, rysując kreskówki
  • Black Tag: 14 aktorów, których kariera została zepsuta przez Oscara
  • Innocenty: sąd położył kres oskarżeniom Jima Carreya o udział w śmierci Katriony White

Dziewczyna i tak została złamana, rozstając się z aktorem, kiedy otrzymała list od matki, w którym wyrzucała jej i nazywała ją przegranym. Wszystko to miało negatywny wpływ na jej stan psychiczny i najwyraźniej doprowadziło do takiego żałosnego wyniku. Jim Carrey i jego kochanek przez długi czas nie pozostawili pierwszych linii tabloidów. Opinia publiczna była po prostu zszokowana tą wiadomością, a sam aktor wciąż znajduje się w głębokiej depresji.

Кэтриона Уайт Кэтриона Уайт и Джим Керри Кэтриона Уайт и Джим Керри на прогулке по городу
Кэтриона Уайт и Джим Керри на пляжеДжим Керри и Кэтриона Уайт уходят со светского мероприятияДжим Керри с родителями погибшей Кэтрионы Уайт
Джим Керри на похоронах Кэтрионы УайтДжим Керри несет гроб Кэтрионы УайтДжим Керри плачет на похоронах своей возлюбленной