Charlie Sheen jest znanym aktorem, który grał w takich filmach jak Pluton, Bycie Johnem Malkovichem, Bardzo straszny film, ulubieniec publiczny, ojciec pięciorga dzieci osłupiał publiczność niezbyt pozytywną wiadomością - jest chory. Jego choroba należy do kategorii śmierci - gwiazda Hollywood otrzymała straszną diagnozę - HIV.

Gdzie Charlie Sheen miał HIV?

Nikt nie kwestionuje talentu aktorskiego Charlie Sheena, jego osiągnięć w kinie. Ale także każdy wie o swoim nieuporządkowanym życiu osobistym i uzależnieniach. Według niektórych raportów aktor miał około 5 tysięcy partnerów. Wielokrotnie natknął się na narkotyki i inne nielegalne narkotyki.

Chociaż Charlie Sheen prowadził podobny styl życia, co nie wróżyło dobrze, w każdym razie wieści o HIV nabrały rozmachu. Chociaż warto być zadowolonym z aktora - Charlie Sheen nie ma diagnozy AIDS, ale tylko HIV, który jest całkiem kompatybilny z długim życiem.

Jak i kiedy zarażony, aktor nie może powiedzieć na pewno. Kilka lat temu zaczął zwracać uwagę na jego zły stan zdrowia - w nocy obudził się z zimnym potem, zaczęli go dręczyć bóle głowy .

Charlie Sheen ma HIV - reakcję na wiadomości

Fakt, że był chory, powiedział aktorowi najbliższym ludziom. Wielu towarzyszy otrzymywało od Shina wysokie opłaty za zachowanie spokoju i nie pozywanie go. Jedna z byłych kochanków Shina twierdzi, że zapłacił jej 5 milionów dolarów za trzymanie gęby na kłódkę. Ale po oficjalnym oświadczeniu, że Charlie Sheen jest zarażony wirusem HIV, nie będzie w stanie uniknąć ogromnej liczby pozwów w jego adresie.

Charlie Shinu słusznie należy do "tytułu" playboya - nigdy nie odmawiał sobie nowego związku, pomimo tego, że był kilkakrotnie żonaty. Druga żona Charliego Sheeny Denise Richards spokojnie przyjęła wiadomość, że Charlie Sheen jest chory, ponieważ jej zdrowie i zdrowie jej córek nie są zagrożone - wie na pewno, że zaraził się po rozwodzie około roku 2010. Ale trzecia żona aktora Brooke Muller natychmiast spanikowała. Brooke i Charlie pobrali się w latach 2008-2011 - ona i jej bliźniacy mają wszelkie szanse na zarażenie się.

Czytaj także
  • 17 opowiadań o tym, jak nieprzemyślane posty w Internecie mogą zepsuć życie
  • 13 najbardziej zagorzałych miłośników kobiet: przykłady z przeszłości i mężczyźni naszych czasów
  • Charlie Sheen zaskarży National Enquirer, oskarżając go o uwodzenie 13-letniego aktora

Z pewnością jedna z ostatnich pasji Charliego Sheena, Pornstar Scottin Ross, też nie będzie szczęśliwa. Aktor zamierzał ożenić się z dziewczyną, ale przed ślubem pokłócili się i rozdzielili.

чарли шин ошарашил публику рассказав что серьезно болен чарли шин долго скрывал свой диагноз чарли шин объявил что он болен ВИЧ в прямом эфире
чарли шин не знает когда и при каких обстоятельствах заразился ВИЧчарли шин известен своими пагубными пристрастиями и беспорядочной половой жизньючарли шин многодетный отец болен СПИДом
вторая жена чарли шина и сыновья могут быть инфицированыактер чарли шин ожидает гнева многочисленных любовниц узнавших что у него ВИЧчарли шин не будет скрываться от ответственности