Trudno w to uwierzyć, ale słynny aktor Hollywood Will Smith postanowił spróbować swoich męskich uroków na niezwykłej kobiecie. Zastanawiał się, jak Robot Sophia będzie się zachowywać na randce. Romantyczna kolacja odbyła się na tarasie hotelu na Kajmanach, jednak tej daty trudno nazwać pomyślnym. Sędzia dla siebie: robot, który zasłynął z tego, że kiedyś obiecał zniszczyć cały świat, nie mógł docenić godności słynnego aktora.

Уилл Смит сходил на свидание с роботом Софией

Will flirtował ze swoim towarzyszem, próbując stworzyć swobodną atmosferę, ale "żelazna dama" pozostała nieugięta. Zauważyła, że ​​humor jest przejawem irracjonalnych ludzkich zachowań.

Heavy metal? Nie - muzyka elektroniczna!

Główny bohater filmu "I Am Legend" i "Men in Black" zasugerował, że roboty powinny kochać heavy metal. Sophia nie doceniła tego dowcipu i po krótkiej chwili ciszy odpowiedziała, że ​​woli słuchać muzyki elektronicznej.

Я предпочитаю электронную музыку

Aby zakończyć dyskusję o muzycznych gustach, Sophia powiedziała jej cavalier:

"Słyszałem twoją muzykę. To nie moje. "

Przed pożegnaniem z robotem aktor próbował pocałować Sophię, ale przerwała próbę zbliżenia się i zauważyła:

"Możemy być wyłącznie przyjaciółmi. Proponuję trochę pogawędkę, żeby lepiej poznać twojego przyjaciela. Jesteś teraz na mojej liście. "
Робот София обещала погубить человечество Czytaj także
  • Sukienka i teoria względności: jak Jaden Smith był krytykowany online
  • Eko-inicjatywa: Will i Jaden Smith rozpoczynają produkcję butelkowanej wody
  • To koniec baśni: Jada Pinkett-Smith jest gotowy do złożenia wniosku o rozwód z Willem Smithem

Przypomnijmy, że robot Sophia, który został zaprezentowany społeczeństwu wiosną 2015 r., Jest obecnie złożony w Królestwie Arabii Saudyjskiej.