Nie jest tajemnicą, że główną kartą wzywającą do Gry o Tron jest śmierć jej postaci, nieoczekiwana i okrutna. Aktorka Lena Hidi nie znudzi się oczekiwaniem na kręcenie nowego sezonu legendarnej sagi fantasy i udziela wywiadów zainteresowanym dziennikarzom.

Wykonawca roli królowej Cersei zauważył, że Arya Stark, dziewczyna, która opanowała umiejętność zabójcy, powinna ją zabić. Jak wiadomo, Arya ma listę osób, które obiecała zabić, a Cersei Lannister również znalazła w niej miejsce.

Zwróć uwagę, że fani filmu budują całkowicie nieoczekiwane wersje fabuły. Ich zdaniem piękna królowa może umrzeć z rąk jej brata Jaime (kochanka w niepełnym wymiarze godzin i ojciec wszystkich jej dzieci). Ta sama brytyjska aktorka zasugerowała wcześniej, że padnie ofiarą innego brata, Bes - Tiriona Lannister.

Najprawdopodobniej pani Hidi jest przebiegła. Pomimo tego, że filmowanie siódmego sezonu jeszcze się nie zaczęło, ona, podobnie jak inni aktorzy, prawdopodobnie już poznała scenariusz nowych odcinków.

Prasa doniosła, że ​​prace nad filmem wciąż nie mogą się rozpocząć z powodu niesprzyjających warunków pogodowych. Raczej pogoda jest po prostu zbyt słoneczna, a nowa seria wymaga pochmurnej i deszczowej atmosfery. Z tego powodu premiera nowego sezonu, zaplanowanego na kwiecień przyszłego roku, jest odkładana.

Czytaj także
  • Jak oblubienica: Angelina Jolie na rozdaniu nagród Critics 'Choice Awards 2018
  • Emperia Clark w wywiadzie dla Harper's Bazaar o karierze i nagich scenach z serii Game of Thrones
  • Emilia Clark stała się blondynką
Biżuteria jak sama królowa Daenerys

Tymczasem jubilerzy postanowili rozpieszczać swoich zagorzałych fanów epickiej i rozwiniętej biżuterii z Game of Thrones. Michelle Clapton, projektantka kostiumów z tej serii, połączyła siły z zespołem jubilerów Yunu Eskott i Elizy Higginbottom. Wspólnie stworzyli kolekcję drogiej biżuterii o nazwie MEY Designs. Głównym "chipem" była ręcznie robiona imitacja biżuterii dokładnie tak, jak Deyneris the Burrender.

Każdy fan kreatywności Emilia Clark może spróbować na pierścionki, bransoletki i chokers, jak twój ulubiony. To prawda, że ​​ta przyjemność nie jest tania. Tak więc naszyjnik w postaci smoka można zamówić za 2700 $.

Лена Хиди с радостью дает интервью Серсея должна умереть от руки Арьи Старк Сколько проживет ее героиня
Актриса из «Игры престолов» рассказала, как должна умереть ее героиня, королева СерсеяКолье-чокер в виде дракона под заказКольца в стиле Дейенерис