El Macpherson nie bez powodu otrzymała przydomek "Ciało" i stała się legendą biznesu mody. Nawet w wieku 51 lat supermodelka wygląda pięknie i, widząc ją na ulicy, wielu zdecydowało, że zmierzą się z młodą i piękną dziewczyną.

Zdjęcia są bardziej wymowne niż słowa

Australijska piękność zagrała w nowej sesji zdjęciowej, by reklamować swój suplement kosmetyczny i pokazała ciasne ciało w stroju kąpielowym.

Модель показала, как можно выглядеть в 51 год Красивая фигура — удел не только молодых!Супермодель не зря получила прозвище

I to nie jest photoshop. Tego lata MacPherson wypoczęła na francuskim Cote d'Azur i regularnie zamieszczała na swoich zdjęciach na stronie Instagram zdjęcie z luksusowego jachtu bez retuszu.

Эль уже перешагнула полувековой рубежТакую фигуру не стыдно демонстрироватьДлинноногая красотка

Wielu jest przekonanych, że sekret jego oszałamiającego wyglądu jest w genetyki, mówią, po prostu El miał szczęście. Jednak sam model uważa, że ​​kluczem do jego młodości jest drugi.

Czytaj także
  • Supermodelka Elle Macpherson Porada: Jak wybrać idealny drink na imprezę
  • 53-letni model El Macpherson uderzył fanów swoimi idealnymi formami
  • Wymieniony w szóstej dziesiątce El Macpherson udostępnił zdjęcie w kostiumie kąpielowym

"Sekrety" MacPhersona

Jak powiedział jej najlepszy model, przez długi czas próbowała "skopiować" czyjąś dietę, dopóki nie zorientowała się, że ten sam zestaw produktów doskonale wpływa na jedną osobę i może być całkowicie bezużyteczny dla innej osoby.

Dotyczy to nie tylko żywności, ale także sportu. Przy okazji, El przez kilka dziesięcioleci prawie codziennie (sześć razy w tygodniu) poświęca 45 minut na trening (koniecznie rano), który polega na szybkim chodzeniu, bieganiu i pływaniu.

Oprócz żywności, w której nie ma czerwonego mięsa, pszenicy, produktów mlecznych, alkoholu i kawy, gwiazda dokładnie kontroluje jej poziom alkaliczny.

W jej torebce zawsze znajduje się kilka testów pH, które pozwalają jej poznać poziom alkaliów. Macpherson czyta, że ​​choroby pojawiają się z powodu kwasu w organizmie.

Топ-модель шесть раз украшала обложку  Sports Illustrated Swimsuit Эль и ее второй муж бизнесмен Джеффри Соффер У Макферсон есть два сына от первого брака - Арпад и Аурелиус