Świetna wiadomość dla fanów aktorki Demi Moore: ich ulubieńcy znaleźli nowego kochanka, a to nie żaden inny 25-letni muzyk Nick Jonas!

Ten facet stosunkowo niedawno przypisał romans innej aktorce, znacznie starszej od niego - 38-letniej Kate Hudson. Wcześniej Jonas spotkał się ze swoim kolegą Delta Goodrem, 33-letnim australijskim piosenkarzem. Oczywiście ten facet uwielbia doświadczone i inteligentne kobiety. I co znalazło w nim piękno Demi Moore?

55-летняя Деми Мур встречается с 25-летним Ником Джонасом

Na początku była żona Bruce'a Willisa preferuje młodszych facetów. Po rozwodzie z Ashton Kutcher, która była 16 lat młodsza od jej wiernych, została uznana za restauratora Harry'ego Mortona i właściciela galerii Vito Schnabela oraz muzyka Seana Fraydeya. Wszyscy ci faceci byli młodsi od Demi o kilka dekad, ale Jonas pobił wszystkie rekordy!

Бойфренд Деми Мур со своим братом музыкантом Dziękuję córce Rumer

Według anonimowego źródła, który udzielił wywiadu dla Radaronline, Demi Moore poznała swojego nowego kochanka poprzez swoją córkę Rumer. Nick jest dobrym przyjacielem 29-letniej aktorki.

Źródło mówi, że pary randkowe są z dala od wścibskich oczu, w rezydencji ich wspólnego przyjaciela:

"Tak, Nick jest najmłodszym chłopakiem aktorki filmowej, ale w swojej wewnętrznej treści jest najbardziej dojrzałym partnerem Demi Moore, z pewnością rozumie, jak komunikować się z kobietą i budować" odpowiedni związek ".
Ник Джонас новый парень Деми Мур Czytaj także
  • Gwyneth Paltrow potajemnie poślubiła Brada Felchaka
  • 15 udanych fotoksiążek: ile kosztowały najdroższe zdjęcia celebrytów?
  • 18 gwiazd, które swoim przykładem dowiodły, że bogactwo i sława docierają nawet do biednych

Zauważ, że Demi Moore nie chce reklamować relacji z muzykiem i nie jest jeszcze gotowa do pojawienia się w swoim społeczeństwie w mieście.