Nieznany aktor Alden Eirenrike został powołany do roli Khan Solo w młodości w nadchodzącym filmie - spin-off słynnego kosmicznego eposu "Gwiezdne Wojny". Młodej gwiazdy kinomaniści mogli zobaczyć w najnowszej premierze "Long Live Caesar!".

Dziesiątki aktorów wzięło udział w castingu, ale rodowita słoneczna Kalifornia stała się ulubieńcem załogi.

Co wiemy o nowym Han Solo?

Alden Eirenrike ma 26 lat. Chociaż pojawił się ostatnio w Dream Factory, udało mu się sprawdzić się w dramacie "Vicious games".

Edycja The Wrap udostępnił czytelnikom wiadomości o wykonawcy roli pirata kosmicznego. Reporterzy nie zgłaszają, z kim pan Eirenrike musiał walczyć o prawo do zostania Hanem Solo.

Film bez tytułu będzie kolejną fabułą w Gwiezdnych wojnach. Film został wyreżyserowany przez Christophera Millera i Phila Lorda. Ten tandem doskonale poradził sobie z kreskówką "Lego. Film ».

Czytaj także
  • Kontynuacja: mieszkańcy Rosji nadal spotykają bliźnięta gwiazd!
  • Harrison Ford uratował młodą kobietę, która była w wypadku
  • Harrison Ford uniknął kary za niebezpieczny incydent na lotnisku

Krąży plotka, że ​​nowy fantastyczny huk opowie o nieznanych, wczesnych latach jednego z najbardziej ukochanych bohaterów "Gwiezdnych wojen", o okresie, w którym przemytnik i pirat nie byli jeszcze zaangażowani w dzieło ruchu oporu. Przypomnijmy, że pod koniec roku na ekranach ukaże się długo oczekiwany film "Izgoy-one. Star Wars: History ", a kolejna część epickiego filmu spodziewana jest w maju 2018 roku.

Найден исполнитель роли молодого Хана Соло для продолжения «Звёздных войн» Им стал Олден Эйренрайк  Олден Эйренрайк, кадр из фильма «Прекрасные создания»