Colin Firth ogłuszył publiczność nieoczekiwanym i niezupełnie logicznym zachowaniem dla rogatego męża. Wygrywając walkę o serce swojej żony, brytyjski aktor nawiązał korespondencję ze swoim kochankiem. Colin nie pomyślał, żeby się napić, ale po prostu sympatyzował z nieszczęsnym don Juanem ...

Prawdziwa Santa Barbara

Dwa lata temu, 20-letnie małżeństwo 57-letniego Colina Firtha i 48-letniej Livii Jujolli prawie zakończyło się rozwodem. Małżonkowie, którzy wychowują dwóch synów, doświadczyli kryzysu w związku i postanowili żyć osobno.

Колин Ферт с супругой Ливией

Colin Firth z żoną Libią

Livia nie była sama długo, rozpoczęła romans z 55-letnim dziennikarzem Marco Brancaccia, który był zakochany w niej od dzieciństwa. Rok później, po lepszym myśleniu, piękna kobieta zdecydowała się powrócić do swojego starszego męża, który przyjął ją bez dalszych zarzutów. Z oczywistych powodów małżonkowie, żyjąc ponownie z serca na duchu, nie chcieli publikować pikantnej opowieści, ale zachowanie opuszczonej Brancaccii zmusiło Jujolli do publicznego uznania jego zdrady.

Марко Бранкаччиа

Marco Brancaccia

Niezrównoważony prześladowca

Na początku marca Libia poszła na policję, mówiąc o prześladowaniach Marco. Zazdrosny Włoch zadzwonił i zagroził Judjolly. Mężczyzna chciał ją szantażować za swoją lokalizację, inaczej upubliczni fakt ich romansu. Zmęczony życiem w ciągłym strachu, żona Ferta powiedziała wszystkim w związku z Brancaccia.

W odpowiedzi jej były kochanek nie miał dość mówienia mediom, że nie lubi duszy w Libii, uważając ją za kobietę w całym jej życiu.

List duszy

Hojny Colin nie trzymał się z dala od tego, co się dzieje, decydując się na współczucie z nieszczęsnym przeciwnikiem. W odpowiedzi na przesłanie Marco ze zdjęciem Liwii aktor napisał do niego:

"Sprawiłeś, że cierpię. Ale jestem pewien, że ty także doświadczasz. "
Колин Ферт с женой Ливией Czytaj także
  • Wzrost i inne parametry Colin Firth
  • Colin Firth i Renee Zellweger
  • Biografia Colina Firtha

Warto zauważyć, że sam Brancaccia zaprzecza wszystkim zarzutom prześladowania.