43-letni Bradley Cooper, który zasłynął swoimi rolami w American Hits i My Boyfriend to Psycho, jest teraz znanym aktorem. Jednak w wieku 18 lat Bradley marzył o zupełnie innej karierze. W tym młodym wieku Cooper próbował siebie jako dziennikarz, niektóre artykuły zostały opublikowane w prasie.

Брэдли Купер

Bradley Cooper

Bradley mówił o romansie z Deborah Landes

Kilka dni temu dziennik Philadelphia Daily News, wydany w maju 1993 r., Trafił w ręce dziennikarzy. Zostało opublikowane zdjęcie młodego Coopera ze swoją ukochaną dziewczyną Deborah Landes. Obok był tekst, który zawierał następujące słowa:

"Myślę, że ci, którzy byli przyjaciółmi z przeciwnej płci, zrozumieją mnie teraz. Wyobraź sobie, że jesteście przyjaciółmi przez dość długi czas, a potem po prostu przekroczycie linię. Czasem dzieje się to nieświadomie, ale rozumiecie, że nie będzie powrotu. W pewnym momencie zdajesz sobie sprawę, że patrzy na ciebie w jakikolwiek sposób na przyjaciela, ale jako ukochany mężczyzna. Szczerze mówiąc, w momencie, kiedy mi się to przytrafiło, zacząłem się nienawidzić. Dzięki Bogu, wszystko jest w porządku z nami teraz, ponieważ zawsze przyciągaliśmy się nawzajem seksualnie. Przez wiele lat przyjaźni próbowaliśmy stłumić to uczucie w nas samych, ale z biegiem czasu przejęło ono pożądanie. Teraz jesteśmy razem i cieszymy się każdą minutą. Rozumiem doskonale, że tym razem nie jest to dla nas zbyt wiele i wkrótce pójdziemy na studia. Nie jestem pewien, czy będziemy w stanie zachować nasze uczucia, gdy jesteśmy daleko od siebie. Myślę, że znowu będziemy dobrymi przyjaciółmi. "
Брэдли мечтал стать журналистом

Po tak nieoczekiwanej wiadomości o preferencjach zawodowych Bradleya w wieku 18 lat, fani pisali wiele niezwykłych postów w sieciach społecznościowych adresowanych do słynnego aktora: "Nie wiem, co by z niego wyszło dziennikarz, ale scenarzysta zdecydowanie wyjdzie na jaw. Czyż nie jest to spisek na melodramat? "," Nie wiedziałem, że Bradley marzył o zostaniu dziennikarzem. Jeśli chodzi o mnie, poszukiwany aktor jest znacznie lepszy. "" Zawsze podziwiałem Coopera i cieszę się, że nie został dziennikarzem. Trudno powiedzieć z tej notatki, czy ma talent do pisania tekstów, czy nie, ale wiadomości były bardzo zaskakujące "itd.

Фанаты рады, что Купер стал актером Czytaj także
  • Irina Shayk i Bradley Cooper udali się na randkę do Malibu
  • Młodość kontra doświadczenie: 13 głównych symboli seksu już na początku kariery!
  • Rodzinne zakupy: Irina Shayk i Bradley Cooper wraz z córką pojechali do sklepu w Los Angeles

Teraz Cooper jest zadowolony z Iriny Shayk

Sądząc po życiu Bradleya Coopera, Deborah Landes już tam nie było. W 2006 roku słynny aktor był żonaty z Jennifer Esposito, ale małżeństwo trwało tylko 4 miesiące. Latem 2009 roku okazało się, że Cooper spotyka się z Renée Zellweger. Ich związek trwał prawie 2 lata. W 2012 Bradley spotkał się z aktorką Zoją Saldaną i natychmiast po zerwaniu z nią przez 2 lata był ukochanym modelki Suka Waterhouse. Teraz Cooper jest w związku z modelką Iriną Shayk, która zaczęła wiosną 2015 roku. Teraz para wychowuje córkę, Leię, która urodziła się wiosną 2017 roku.

Брэдли Купер и Ирина Шейк

Bradley Cooper i Irina Shayk