Gwiazdowa, 49-letnia piękność Salma Hayek przyznała, że ​​seks, jak wielu uważa, odgrywa drugorzędną rolę w małżeństwie. Jaki był powód takiego stwierdzenia, możemy się tylko domyślać, ponieważ wszyscy wiedzą, że Salma i jej mąż Francois-Henri Pino są bardzo szczęśliwi w małżeństwie.

Codzienna seks się nudzi

Hayek, zawsze udzielając wywiadów, próbuje wspomnieć o swojej córce i małżonku. Aktorka jest niezwykle dumna, że ​​miała szczęście, że poślubiła Pinota i urodziła mu dziecko. Jednak w jednej z ostatnich rozmów z prasą Salma przyznała się szczerze.

"Francois-Henri i ja jesteśmy szczęśliwym małżeństwem. Jednak chcę ci powiedzieć, że w małżeństwie seks nie jest najważniejszy. Nie, on jest oczywiście ważny, ale nadal odgrywa drugorzędną rolę. Nie muszą ćwiczyć codziennie, bo wtedy będzie się palił. Bardzo ważne jest, aby pamiętać, że relacje między małżonkami muszą być zawsze żywe. Trzeba żyć z wzajemnymi interesami. Wtedy będzie dobrze dla ciebie razem, pojawi się pragnienie eksperymentowania i oddawania się romansowi. "
- powiedziała Salma.

Jednak niezależnie od tego, co powiedziałby Hayek, postać aktorki nie daje odpocząć wielu jej fanom. Mężczyźni lubią patrzeć na meksykańskiego, a kobiety potajemnie marzą o tej samej formie. Ta sama Salma nie wierzy, że jej postać - klucz do sukcesu w relacjach z mężczyznami.

"Wszyscy myślą, że moje piersi, talia i biodra są ideałem seksualności, ale nie sądzę. Staram się być w harmonii z moim ciałem i działa to dla mnie świetnie. Oczywiście dbam o siebie, uprawiam sport, wszystkie mięśnie są napięte. Dla takiego ciała, moim zdaniem, współczesne kobiety powinny dążyć. Ogólnie rzecz biorąc, seksualność jest trudnym pytaniem. Każdy ma swój własny. Ale myślę, że jeśli lubisz to, na co wyglądasz, to jest to seksualność. Musisz kochać siebie za to, kim jesteś, niezależnie od wielkości klatki piersiowej czy długości nóg. Na przykład, kiedy tańczysz, nie musisz myśleć o tym, jak wyglądasz. Po prostu ciesz się. Twoja energia, którą będziesz emanować tańcem, będzie tak seksowna, że ​​na pewno ją zauważysz. "
- powiedziała aktorka.

Czytaj także
  • Salma Hayek skomentowała pojawienie się Barbie z twarzą Fridy Kahlo
  • Stylowa para gwiazd: Matthew McConaughey i Camilla Alves w Oscars 2018
  • Reese Witherspoon i Salma Hayek i ich córki stały się głównymi gwiazdami premiery filmu "The Breaking Time"

Salma Hayek jest bardzo szczęśliwa w małżeństwie

Meksykańsko-amerykańska aktorka Hayek spotkała się z miliarderem Francois-Henri Pino przez jakiś czas. W 2007 roku urodziła się ich córka Valentina, ale gdy dziecko miało 10 miesięcy, para rozpadła się. Rok później Salma i Francois-Henri znów zaczęli się spotykać, a w 2009 roku Hayek i Pino świętowali swój ślub w Wenecji. W jednym z wywiadów aktorka opowiada o rodzinie:

"Szczęśliwe małżeństwo pełne miłości i zaufania jest moim największym osiągnięciem w życiu. Jestem z tego bardzo dumny. Mój dom jest tam, gdzie jest Francois-Henri. W rzeczywistości jest moim domem "

Сальма Хайек Сальма Хайек призналась, что в браке секс – не главное Актриса считает, что ее фигура - не повод для подражания
Сальма Хайек с супругом Франсуа-Анри ПиноСальма и Франсуа-Анри состоят в браке с 2009 годаСальма с мужем и дочерью