Już wkrótce fani erotycznego melodramatu Fifty Shades of Grey zobaczą sequel. W wypożyczalni "Pięćdziesiąt ciemniejszych odcieni" ukaże się w lutym 2017 r. Teraz kręcenie tego zdjęcia odbywa się w pełnym rozkwicie, a paparazzi byli w stanie uchwycić, jak odbywa się praca nad scenami z głównymi bohaterami obrazu miesiąca miodowego.

Dakota Johnson i Jamie Dornan pławiąc się na plaży we Francji

Nie tak dawno temu cała ekipa filmowa przeniosła się do Nicei. Nawiasem mówiąc, obok osób zaangażowanych w film, w pobliżu zestawu była żona Dornana, 34-letnia aktorka Amelia Warner. Paparazzi zauważyli, że gdy tylko nastąpiła przerwa w procesie fotografowania, para pobiegła popływać w morzu i dość często dołączyła do nich Dakota.

Kręcenie scen na plaży potrwa dłużej niż jeden dzień. Wczoraj paparazzi udało się zobaczyć, jak Anastacia Steele (Dakota Johnson) opala się topless, Christian Gray (Jamie Dornan) robi z niej masaż erotyczny i jak małżonkowie w filmie jeżdżą na skuterze wodnym. Ponadto stało się jasne, że strzelanie odbywa się na najzwyklejszej plaży, na której jest wielu wczasowiczów. Prawdą jest, że nie wpadają w ramy, ich leżaki są przesunięte na bok.

Poza tym było bardzo ciekawie patrzeć na aktorów, którzy przygotowywali się do następnej sceny na różne sposoby: Doran odsunął się od hałasu i zaczął chodzić po plaży od czasu do czasu rzucając kamieniami do wody, a Johnson ponownie przeczytał scenariusz, leżąc na leżaku lub nurkując w Morzu Śródziemnym .

Czytaj także
  • Rzadkie zdjęcia rodzinne: Byli współmałżonkowie Gwyneth Paltrow i Chris Martin spędzali czas z dziećmi
  • Kim są nominowani do nagrody Golden Raspberry 2018?
  • 20 zdjęć zbliżających się gwiazd, widząc, że się boisz!

Fabuła "Pięćdziesiąt ciemniejszych odcieni" jest bardzo poskręcana

Jeśli w pierwszym filmie "Pięćdziesiąt odcieni szarości" głównymi postaciami w akcji, prawie zawsze wymierzonymi w kamery, były tylko Anastacia i Christian, to na nowej taśmie można zobaczyć dość znanych aktorów. Na przykład Kim Basinger dostała rolę Helen Lincoln, znaną jako pani Robinson, kobieta, która wprowadziła Greya do świata BDSM, a kanadyjski aktor Eric Johnson zagra w nim szef Steele.

Fabuła nie różni się zbytnio od książki i zostanie zbudowana na kontynuacji rozwoju stosunków między Anastaishey i Christianem: po rozstaniu Steele postanawia odwiedzić wystawę, a Gray uprzejmie ją tam przywołuje. Obracają powieść z nową siłą. Po chwili Christian robi propozycję Anastase i zgadza się na to.

Дакота Джонсон в роли Анастейши Джейми Дорнан в роли Кристиана На съемочной площадке присутствовала жена Дорнана
Кадры из фильма «На пятьдесят оттенков темнее»Джейми делал массаж ДакотеСъемки проходили на обычном пляже
Пара гоняла на гидроциклеВо время перерыва Джейми готовился к съемкам, бросая в воду камниДорнан с женой и Дакота часто плавали вместе