Madonna, dbając o swój wygląd, używa specjalnego urządzenia, które ma na celu zachowanie młodości. Koszt tego cudu wynosi 14 tysięcy dolarów, pisze zachodnie media.

Urządzenia te są zainstalowane w sześciu mieszkaniach divy pop, a wokalistka wszędzie bierze jeden "gadżet" z nią, rezerwując dla niej osobne miejsce w samolocie.

Środek przeciwstarzeniowy

Zewnętrznie urządzenie stworzone przez australijskich wynalazców, takie jak walizka z kółkami, z której są węże z dyszami. Po użyciu napina skórę, usuwając wszelkie ślady starzenia i nie wywołując efektów ubocznych.

Czytaj także
  • Eva Longoria otrzymała gwiazdę na Walk of Fame: jej mąż i przyjaciele przyszedł pogratulować jej
  • Te 30 okładek albumów sowieckich muzyków zaprowadzi cię do łez!
  • W jaki sposób Donatella Versace przeżyła śmierć swojego brata i która była obok niej w pierwszych dniach po tragedii?

Kto używa cudownej maszyny?

Świadkowie twierdzą, że widzieli te urządzenia w szatniach znanych aktorek na planie "Seks w wielkim mieście" i "Gotowe na wszystko", publikując dowody. Według nich, Thurman i Zellweger używają ich w domu, a Stella McCartney, Gwyneth Paltrow, Victoria Beckham i Kate Moss są mile widzianymi klientami salonów, które przyjęły ten samochód.

Plotki mówią, że Michael Jackson, mający obsesję na punkcie wiecznej młodości, również użył podobnego urządzenia, mając nadzieję, że pomoże mu to wyglądać wspaniale w 150 roku życia.

Специальный аппарат Поп-звезда входит в число счастливых обладателей устройства Похожий аппарат использовал и Майкл Джексон
Чудо-машина стоит и у Умы ТурманРене Зеллвегер использует устройство домаГвинет Пэлтроу ходит на уникальные процедуры в салон
Также поступает Кейт МоссВиктория БекхэмСтелла Маккартни