Narodziny jej pierwszego dziecka w wieku dorosłym stały się prawdziwym testem dla 51-letniej Janet Jackson, którą znosiła z honorem. Piosenkarka odzyskała dawną formę w niecały rok po urodzeniu syna.

Jeszcze cieńszy i mocniejszy

W ubiegłą niedzielę Janet Jackson pojawiła się na imprezie w Los Angeles z okazji wznowienia swojego stroju turystycznego, co pokazało zalety jej wyszczuplonej sylwetki. Na afterparty piosenkarka wybrała skórzaną spódnicę Rick Owens o wysokości 1800 funtów i otwarty top z ramiączkami. Talia osy piosenkarza została podkreślona szerokim pasem. Wspaniały wizerunek młodej matki uzupełnił jasny makijaż.

Джанет Джексон на афртепати своего аншлагового концерта в Лос-Анджелесе

Janet Jackson na afrtepati na swój wyprzedany koncert w Los Angeles

Певица Джанет ДжексонСтильная Джексон

Janet, wymieniając szóstego tuzina, wyglądała na świeżą i młodą. Uśmiech i kwitnący wygląd nie pozostawiają wątpliwości, że aktorka cieszy się, że w końcu wraca na scenę po urlopie macierzyńskim.

Джанет Джексон похудела

Wszystko na lepsze

Rozwód z mężem miliarderem, trzy miesiące po urodzeniu jej syna Issy, zdaniem fanów, miał korzystny wpływ nie tylko na jej wygląd, ale także na infuzję piosenkarza.

Джанет Джексон возобновила гастрольную деятельность

Janet Jackson podjęła ponownie swoje tournée

Po zerwaniu z Wyss al-Man, zaczęła pracować nad swoją postacią z podwójnym zapałem, tracąc w rekordowym czasie 50 kilogramów.

Джанет Джексон с мужем прошлой осенью

Janet Jackson i jej mąż zeszłej jesieni

Czytaj także
  • Janet Jackson spędza świąteczne wakacje z nieznanym mężczyzną
  • Janet Jackson i jej syn będą świętować Boże Narodzenie w Londynie, pomimo protestu ojca dziecka
  • Janet Jackson i Jermain Dupree znów razem?

Jak się okazało, katarski biznesmen był bardzo niegrzeczny z ciężarną żoną i prawie straciła wiarę w siebie, ale była w stanie pozbyć się niepewności, stając się jeszcze piękniejszą i bardziej energiczną niż wcześniej.