Po Met Gali pojawiło się wiele zabawnych memów w sieci, których stworzenie zostało zainspirowane szatami gwiazdora użytkownika. W ubiegłym roku Rihanna, ubrana w wymieszaną sukienkę, i Sarah Jessica Parker, która nosiła kapelusz strażacki, weszła pod rękę. W 2016 roku "żniwa" użytkowników stały się znacznie większe!

Trądzik od Beyonce

Pomimo tego, że większość krytyków spodobała się sukienka Givenchy, w której Beyonce pojawiła się na czerwonym dywanie, jokery porównały jego projekt z niezdrową skórą twarzy dotkniętej trądzikiem. Takie myśli sprowokowały perły, z którymi krawcy hojnie rozszerzali stroje.

Rita Ora i patelnia na kurz

Nie pozostawiono bez uwagi i toalety Rity Ora. Sukienka od marki Vera Wang, ozdobiona strusimi piórami, które porównuje się do pędzla do czyszczenia kurzu.

Czytaj także
  • Kim Kardashian została sfotografowana topless i opowiedziała o swoich tajemnicach piękna
  • Rita Ora zrobiła na swoim fanom bardzo piękną sesję zdjęciową dla Glamour
  • Kim Kardashian podziękował bodyshimerom za krytykę swojej postaci.

Inne stowarzyszenia

Jasno żółta toaleta Solange Knowles przypomniała użytkownikom chipów. Z ich lekką ręką, Selena Gomez stała się Ronaldem MacDonaldem, Katy Perry stała się bohaterem kreskówki "Escape from the hen house", Kim Kardashian android z Gwiezdnych wojen i Sarah Jessica Parker została porównana z Alexandrem Hamiltonem.

Kostium Lady Gagi wiązał się z czipem, strojem Michelle Monaghan z workiem na śmieci i sukienką Kendall Jenner z kolorowymi kaflami.

Рита Ора и метелка для пыли Соланж Ноулз и картофельные чипсы Селену Гомес и Рональд Макдональд
Кэти Перри и героиня «Побега из курятника»Ким Кардашьян и андроид-переводчик Три-пи-оСара Джессика Паркер и Александр Гамильтон
Леди Гага и  компьютерный чипМишель Монаган и мусорный пакетКендалл Дженнер и разноцветная плитка