Fani Robbiego Williamsa nie zobaczą już jego ognistych tańców na scenie podczas koncertu. Z powodu artretyzmu kręgosłupa lekarze nie pozwalają ulubieńcom publiczności prowadzić aktywnego stylu życia, do którego jest przyzwyczajony.

Zablokowane

42-letni Robbie Williams mówił o swojej diagnozie w wywiadzie dla reporterów. Lekarze zdiagnozowali Franka Sinatrę w XXI wieku z zapaleniem stawów, a teraz nie będzie on w stanie robić tańca i piłki nożnej, ponieważ pogorszy to jego problemy z kręgosłupem.

Popularny piosenkarz zgłosił z żalem:

"Mam artretyzm kręgosłupa. Bardzo sztywne ścięgna i problemy z dolnymi nogami uniemożliwiają mi postawienie stopy na piłce. Tańczę jak pijany ojciec na weselu. Muszę coś wymyślić, ponieważ musisz wypełnić czas koncertu. "
Czytaj także
  • 20 gwiazd, które w przeszłości - pacjenci kliniki psychiatrycznej
  • Robbie Williams wyznał, że wypalił się 25 lat temu i ... nadal się wypala
  • Robbie Williams pogratulował żeńskim fanom nagiego zdjęcia

Nie tak jak wcześniej

Widzowie zauważyli, że ostatnie występy są robione z wielkim trudem przez Robbiego. Zwykle piosenkarz poruszający się w serialu, zaczął zachowywać się o wiele bardziej powściągliwy na scenie. Nie jest to zaskakujące, biorąc pod uwagę fakt, że każdy nagły ruch powoduje ostry ból pleców w Williamsie.

Робби Уильямсу поставили диагноз артрит позвоночника Уильямс больше не сможет танцевать на сцене Под запретом для Робби оказался и его любимый футбол