Po zerwaniu z Katy Perry, Orlando Bloom cieszy się błogosławieństwem kawalerskiego życia, ale kiedy aktor pojawia się publicznie z jakąś dziewczyną, tak jak zachodnie media, natychmiast informuje o swojej nowej powieści, która wygląda przekonująco. Tak się stało tym razem ...

Kolejna pasja

Pewnego dnia paparazzi złapali 40-letniego Orlando Blooma na ulicach Paryża w towarzystwie ładnej brunetki, która nie była trudna do zidentyfikowania. Towarzyszem aktora był słynny gruziński muzyk 30-letni Khatia Buniatishvili.

Хатия Буниатишвили и актер Орландо Блум

Khatia Buniatishvili i Orlando Bloom

Para, trzymając się za ręce, chodziła po mieście, czule, dotykając się nawzajem, i entuzjastycznie o czymś rozmawiała. Widząc, że są rozstrzeliwani, atrakcyjny pianista odszedł, wsiadając do samochodu.

Хатия Буниатишвили и Орландо Блум на свидании в Париже

Khatia Buniatishvili i Orlando Bloom na randce w Paryżu

Пара Хатия Буниатишвили и Орландо БлумХатия Буниатишвили и холостяк Орландо Блум

Palenie z pasją

Anonimowy powiedział, że w odniesieniu do Buniatishvili Bloom jest ustawiony na poważny związek. Między nimi błysnęła iskra, co więcej, interesowało go komunikowanie się z nią.

Orlando, który wcześniej dużo słyszał o Beyonce Piano Music, spotkał ją na imprezie w Paryżu. Spektakularne dane zewnętrzne połączone z ogromnym talentem, poczuciem humoru, jak magnes przyciągają aktora do niej.

Грузинская пианистка Хатия Буниатишвили

Gruzińska pianistka Khatia Buniatishvili

Pochodzący z Batumi, Khatia Buniatishvili, który, nawiasem mówiąc, zna pięć języków, gra na fortepianie od trzech lat i odniósł znaczny sukces, stając się zwycięzcą różnych nagród, występując w najlepszych salach świata, współpracując z przedstawicielami show-biznesu i wybitnymi piosenkarzami naszych czasów.

Czytaj także
  • Katy Perry wyznała ze sceny miłości Orlando Blooma
  • Zdjęcie dnia: Wysoce ciężarna Miranda Kerr na spacer
  • Reunion: Katy Perry i Orlando Bloom ponownie para

Czy Khatia jest w stanie stworzyć hollywoodzką gwiazdę, za którą trzyletnie małżeństwo z Mirandą Kerr i roczny romans z Katie Perry ustala się?

Кэти Перри и Орландо Блум

Katy Perry i Orlando Bloom