Kristy Brinkley, lat 62, która czterokrotnie była żoną, nadal szuka mężczyzny swoich marzeń i wydaje się, że znalazła sobie nowego dżentelmena. Zostali 67-letnim Davidem Fosterem, który rozwiódł się z matką Gigi i Bellą Hadid.

Darmowe ponownie

Tego lata Christie Brinkley zerwała z ukochanym muzykiem Johnem Melenkampem. Kochankowie spotkali się przez około rok i nie mogli łączyć osobistych związków i pracy, karty przez długi czas nie widzieć się i mieszkać w dwóch domach. Fani ponadczasowej supermodelki byli zdenerwowani, ponieważ uważali, że kandydatura 64-letniego Melenkampa była idealna do roli piątego męża Brinkleya.

62-летняя модель Кристи Бринкли

62-letni model Christie Brinkley

Бринкли со своим последним ухажером Джоном Меленкампом

Brinkley ze swoim ostatnim chłopakiem Johnem Melenkampem

Кристи Бринкли с дочерьми Сейлор Ли, Алексой Рэй и сыном Джеком

Christie Brinkley z córkami Sailor Lee, Alexa Ray i synem Jackiem

Pozazdroszczenia pana młodego

David Foster zerwał ze swoją trzecią żoną Yolandą Hadid w grudniu zeszłego roku. Para, która po dziesięcioletnim romansie zalegalizowała związek w 2011 roku, spokojnie rozstała się, utrzymując przyjazne stosunki. Przy okazji, Gigi i Bella uwielbiają ojczyma, który je wychował, zastępując ich ojca.

67-летний музыкальный продюсер Дэвид Фостер

67-letni producent muzyczny David Foster

Дэвид Фостер со своей третьей женой Иоландой Хадид  Джиджи Хадид

David Foster ze swoją trzecią żoną Yolandą Hadid i Gigi Hadid

Czytaj także
  • Supermodelki "balzac wieku" powiedział decydujące "Nie!" Do Ageism
  • Nazwano imię nowego chłopaka Yolanda Hadid
  • Elizabeth Hurley spotyka się z Davidem Fosterem

Nowy rozdział

Christie Brinkley i David Foster zostali zauważeni podczas romantycznej kolacji w Nowym Jorku. Kiedy nowożeńcy weszli do baru Polo w Ralph Lauren, spotkali się z Hillary Clinton, która była od dawna przyjacielem legendarnego modelu lat 80-tych.

Jeden z gości spieszył, aby uchwycić swoje przyjacielskie spotkanie i przesłał zdjęcie na swój Instagram. Ku zaskoczeniu plotkarskich nie tylko panie, ale także pan Foster, który towarzyszył pannie Brinkley, wpadły w ramy. Po wymianie uprzejmości z Clintonem, gołębie usiadły przy stole, gdzie kontynuowały komunikację.

Niestety, autor obrazu zidentyfikował tylko Hillary Clinton i dlatego nie uchwycił czułości Christy i Davida, gruchając przy stole.

Кристи Бринкли и Дэвид Фостер столкнулись с Хиллари Клинтон

Christie Brinkley i David Foster zderzają się z Hillary Clinton