56-letni Antonio Banderas, który od czterech lat spotyka się z Nicole Kempel (37 lat), zaprosił ją do ślubu. Warto zauważyć, że znany aktor złożył ofertę ręki i serca po błogosławieństwie swojej byłej żony Melanie Griffith.

Do nowego poziomu

Zachodnie media informują o tajnym zaangażowaniu Antonio Banderasa i jego ukochanej inwestorskiej bankowej Nicole Kempel.

Антонио Бандерас и Николь Кемпел репетируют медовый месяц в Италии

Antonio Banderas i Nicole Kempel przećwiczą miesiąc miodowy we Włoszech

Kochankowie, pomimo 19-letniej różnicy, dobrze się czują, a niedawny atak serca i operacja, którą aktor przeszedł tej zimy, były prawdziwym sprawdzianem dla ich związku, pokazując pannie Kempel tylko najlepszą stronę.

Za zgodą pierwszego

Jak bliski przyjaciel Banderas powiedział dziennikarzom, zanim upuścił dziewczynę na jedno kolano i dał pierścień, aktor przedstawił ją swojej byłej żonie Melanie Griffith, matce jego jedynej córki Stelli, z którą żył przez 18 lat. Nicole i Melanie znaleźli wspólny język, który był bardzo zadowolony z Antonio.

Мелани Гриффит и Антонио Бандерас

Melanie Griffith i Antonio Banderas

Rozwód dwóch gwiazd w 2014 roku nie mógł być nazwany łatwym, ale ze względu na ich wspólną córkę mogli zostać przyjaciółmi.

Dodajmy, Banderas i Kempel poznali się zaraz po jego rozstaniu z Griffithem. Złe języki utrzymywały, że to romans z młodymi Holendrami stał się ostatnią kroplą, która zniszczyła jego związek z żoną. Aktor milczał, nazywając te oskarżenia nonsensem, precyzując, że spotkał Nicole po jego odejściu, ale oficjalnie nie rozwiódł się z Melanie.

Антонио Бандерас и Николь Кемпел на Каннском кинофестивале

Antonio Banderas i Nicole Kempel na Festiwalu Filmowym w Cannes

Czytaj także
  • Eva Longoria otrzymała gwiazdę na Walk of Fame: jej mąż i przyjaciele przyszedł pogratulować jej
  • Antonio Banderas z panną młodą Nicole Kempel na premierze serii "Geniusz"
  • Tych 18 gwiezdnych mężczyzn pieprzy zarówno długie, jak i krótkie włosy!

Czekamy na świeże zdjęcia panny młodej z pierścionkiem zaręczynowym na jej palcu ...