W grudniu ubiegłego roku, 73-letni Mick Jagger miał ósme dziecko, które urodziła muzyk swojej byłej dziewczyny, 29-letniej Melanie Hamrick. Ballerina zamieściła na Instagramie zdjęcia spadkobiercy The Rolling Stones.

Dobry związek

Pomimo faktu, że Mick Jagger i Melanie Hamrick rozpadli się na długo przed narodzinami ich wspólnego syna Devereaux Octavian Basil, nazwanego na cześć ojca muzyka, utrzymują ciepłe przyjacielskie stosunki ze względu na dziecko.

Деверо Октавиан Бэйзил

Devereux Octavian Baizil

Мелани Хамрик и Мик Джаггер

Melanie Hamrick i Mick Jagger

Jagger nie zmienia pieluszek swojego syna, ale w pełni zapewnia swoje dziecko i zobowiązuje się pomóc Melanie finansowo do wieku pełnoletności Devereaux. Mick nie był też chciwy, ale kupił byłej kochance przestronny dom, w którym byłoby wygodne dla jego dziecka. Inne córki i synowie Jaggera, z których najstarszy Caris ma 46 lat, spotkały się ze swoim młodszym bratem, przyjmując go do klanu dziedziców legendarnego muzyka.

Śliczne zdjęcia

Panna Hamrick zdecydowała, że ​​Devereaux, która ma 8 miesięcy, miała już dość wzrostu, by wścibskie oczy i pokazywała zdjęcia dziecka na swojej stronie na Instagramie. Jedno ze zdjęć zrobionych w ten wtorek na plaży. Nowo mumia, ubrana w czerwoną lekką sukienkę, trzyma Deveraux w ramionach, przyciskając piersi do oceanu. W komentarzach tancerz napisał:

"Mój mały anioł po raz pierwszy na plaży!"
Мелани Хамрик с сыном

Melani Hamrik z synem

Walcz o harmonię

Z powodu ciąży Melanie ukończyła karierę baletową, ale po narodzinach jej syna powiedziała, że ​​chce szybko przybrać formę i zamierza powrócić na scenę. Hamrick spędza cały swój wolny czas na siłowni i na ławce. Zaledwie miesiąc udało jej się odzyskać ciężar prenatalny.

Мелани занялась интенсивными тренировками

Melanie podjęła intensywny trening

снимокКриотерапия

Krioterapia