Zwycięzcy ceremonii rozdania nagród Grammy odbyły się wczoraj w Nowym Jorku. W tym wydarzeniu wzięła udział ogromna liczba gwiazd, które są w jakiś sposób związane ze sceną. Lady Gaga, która pojawiła się na nagródach wraz ze swoim narzeczonym i ojcem, a także z gwiazdą Beyonce i Jayem Z, którzy wzięli najstarszą córkę Blue Ivy na wydarzenie, zwróciła na siebie największą uwagę.

Леди Гага

Lady gaga

Oblubieniec i ojciec Lady Gagi są do siebie bardzo podobni

Wszyscy są przyzwyczajeni do szokującej wokalistki Lady Gagi pojawiającej się na imprezach w bardzo nietypowych strojach. Mimo to, dla Grammy -2018, 31-letnia piosenkarka wybrała bardzo delikatną sukienkę od marki Armani Privé. Produkt został wykonany z kilku rodzajów tkanin: gęstych i cienkich, przypominających wizualnie kratkę. To było na końcu i była ogromna ilość kryształów, które zdobiły nie tylko stanik i brzeg sukienki, ale także ogromny pociąg wykonany z udrapowanej siatki. Makijaż Lady Gagi był dość chwytliwy, jednak nie jest to zaskakujące, ponieważ format wydarzenia zapewnia właśnie taki makijaż. Piosenkarka z czarnymi strzałami i błyszczącymi fioletowymi cieniami podkreślała wielkie oczy, a na usta nakładała brązową szminkę. Od ozdób na Lady Gaga można było zobaczyć ogromne diamentowe kolczyki i pierścionek zaręczynowy ofiarowany przez jej narzeczonego Christiana Carino.

Леди Гага с женихом

Lady Gaga ze swoim narzeczonym

Po zakończeniu imprezy w hallu zespołu koncertowego odbyła się fotorelacja, w której wielu gwiazd pozowało dziennikarzy. Lady Gaga została po raz pierwszy sfotografowana z Carino, a następnie zaczęła pozować z tatą Joseph Germanotta. Użytkownicy sieci społecznościowych, po tym, jak zdjęcia z sesji zdjęciowej pojawili się w Internecie, zwrócili uwagę na to, jak mężczyźni są do siebie podobni. Niektórzy nie zdawali sobie natychmiast sprawy, że są to dwa zupełnie różni ludzie.

Леди Гага с женихом Кристианом Карино

Lady Gaga z narzeczonym Christianem Carino

Леди Гага с отцом Джозефом Джерманотта

Lady Gaga z ojcem Joseph Germanotta

Czytaj także
  • Beyonce urzekająco wystąpiła na festiwalu Coachella, pokazując wspaniały wygląd
  • 14 najbardziej kapryśnych gwiazd, co jest naprawdę trudne do wykonania
  • 22 zdjęcia dla dzieci, na których nigdy nie poznasz gwiazd bez naszej wskazówki!

Beyonce w odsłaniającej sukienkę i bluszczu w śnieżnobiałej sukni

Gdy wszyscy obecni mogli cieszyć się strojem Lady Gagi, wielu zwróciło uwagę na inną, nie mniej popularną śpiewaczkę. W pierwszym rzędzie audytorium na Grammy Awards -2018 można było zobaczyć Beyonce, której towarzyszył jej mąż Jay Z i córka Blue Ivy. Ostatnio 36-letnią piosenkarkę można zobaczyć dość odważne i seksowne stroje. Podczas ceremonii wręczenia nagród tegoroczna nagroda Beyonce otrzymała welurową sukienkę od Nicolasa Jebrana. Produkt miał dość skomplikowany styl: kołnierz został połączony z dopasowanym stanikiem i rękawami, które sięgały ramion. Jeśli mówimy o spódnicy, to była zadowolona z długich, z nacięciami z przodu, które otwierały smukłe nogi Beyonce. Ponadto wokalista mógł zobaczyć ogromne długie diamentowe kolczyki, niezwykły kapelusz i okulary przeciwsłoneczne.

Джей Зи, Блю Айви и Бейонсе

Jay Z, Blue Ivy i Beyonce

Jeśli mówimy o satelitach 36-letniej piosenkarki, wiele osób zauważyło nie tyle Jaya Z, który nosił czarny garnitur i golf w tym samym kolorze co 6-letni Bluszcz. Dziewczyna pojawiła się na imprezie w pięknym śnieżnobiałym garniturze, który składał się ze spodni i marynarki, płynnie zmieniając się w elegancką plisowaną spódnicę.

Бейонсе с семьей на премии «Грэмми»-2018

Beyonce z rodziną na rozdaniu nagród Grammy -2018

Бейонсе на премии выглядела очень необычноВот такой красивый наряд был у Блю АйвиБейонсе в платье от бренда Nicolas Jebran

Beyonce w sukience marki Nicolas Jebran