Szczegóły życia osobistego jednego z najbardziej niezwykłych twórców współczesności Quentina Tarantino rzadko pojawiają się w mediach, ale pewnego dnia paparazzi sfotografowali maestrę i jego wybrankę, spiesząc się na obiad.

Biznes na wesele

Pomimo wielu powieści znanych kobiet, w tym Mira Sorvino, Allison Anders, Sofii Coppola, Julie Dreyfus, Kathy Griffin i innych uroczych kobiet, Quentin Tarantino nie ma dzieci, nigdy się nie ożenił, dając sobie cały zawód.

54-летний Квентин Тарантино

54-letni Quentin Tarantino

W tym samym czasie Tarantino nie odmawiał sobie możliwości stworzenia rodziny w dorosłym życiu. Obiecał zmienić priorytety życiowe po 60 latach.

Wiosną Quentin skończy 55 lat i niewiele czasu upłynie przed wyznaczoną datą. Poza tym obok niego jest ukochana kobieta - 34-letnia izraelska piosenkarka Daniela Peak, młodsza od niego o 21 lat. Po spotkaniu w 2009 r. Para zerwała, połączyła się ponownie w 2016 r.

Квентин Тарантино с подругой Даниэлой Пик

Quentin Tarantino z przyjacielem Daniela Peak

Latem Tarantino zrobił już ważny krok na drodze do ołtarza, odwracając się od Szczytu. Po oficjalnym potwierdzeniu zaręczyn, słodka para leżała na dnie.

Режиссер вместе с невестой Даниэлой Пик

Wyreżyserowany przez pannę młodą Daniela Peak

Rzadkie ramki

W niedzielny wieczór, śledząc poufne informacje, reporterzy złapali reżysera i jego narzeczoną w Craig's w Hollywood, robiąc świeże zdjęcia kochanków.

Режиссер Квентин Тарантино вместе с  невестой Даниэлой Пик

Quentin Tarantino z Daniela Peak w pobliżu restauracji w West Hollywood

Даниэла Пик

Daniela Peak

Czytaj także
  • Utalentowany tandem: Leonardo DiCaprio wsparł projekt filmowy Quentin Tarantino
  • Quentin Tarantino skrytykował wypowiedź na temat Romana Polańskiego
  • Quentin Tarantino żałuje, że Uma Thurman doznał wypadku z jego powodu

Tarantino i Peak opuścili restaurację po romantycznej kolacji, wychodząc z zaparkowanego samochodu. Na nogawce długonogiej brunetki, ubrana w beżowy płaszcz, w czarne, otwarte sandały, lśnił ciężki pierścionek zaręczynowy z diamentami.

Квентин Тарантино с Даниэлой Пик около ресторана в западном Голливуде

Quentin Tarantino z Daniela Peak

Квентин Тарантино с Даниэлой Пик идут к автоКвентин Тарантино с Даниэлой Пик в автоКольцо Даниэлы Пик

Daniela Peak Ring