Kaya Gerber jest głęboko zakochana! W pracy i nauce córka Cindy Crawford znajduje czas na powieści. 16-letnia Kaya spotyka się z 17-letnim modelem Fentonem Merkellem.

Relacje w nowym formacie

Kayu Gerber, która należy do córki legendarnej amerykańskiej top modelki Cindy Crawford, oraz Fenton Merkell, której matką jest angielska aktorka Patsy Palmer, na razie miała jedynie przyjacielski związek. Cindy i Patsy są bliskimi przyjaciółmi, choć żyją w odległości tysięcy mil.

Синди Кроуфорд и Пэтси Палмер

Cindy Crawford i Patsy Palmer

Синди Кроуфорд с дочерью

Cindy Crawford z córką

Kaya i Fenton, którzy przenieśli się z deszczowych przedmieść Londynu do zawsze słonecznego Los Angeles, nie widzieli się od dawna i spotkali się na przyjęciu u znajomych w Malibu. Pomiędzy nimi było wzajemne współczucie, które przerodziło się w poważne uczucie. To młoda rzecz ...

Idealna para

Gwiazdy matki z całego serca aprobują wybór swoich dzieci, wierząc, że na tym etapie życia są dla siebie bardzo odpowiednie. Młodzi ludzie są prawie w tym samym wieku i obaj starają się zrobić karierę w branży mody.

16-летняя Кайя Гербер

16-letnia Kaya Gerber

17-летний Фентон Меркелл

17-letni Fenton Merkell

Podczas gdy Kaya, która pracuje w agencji modelek IMG Model, wyprzedza chłopaka na początku, znakomicie debiutując na podium podczas Fashion Week w Nowym Jorku. Jednak eksperci przepowiadają również Fentona, współpracującego z agencją The Dragonfly Agency, genialną przyszłość modelu, która nie jest tak szybka jak dziewczyna.

Czytaj także
  • Objawienia Cindy Crawford, której małżeństwo dosłownie pęka w szwach
  • Podczas gdy Kaya Gerber w czerwonym bikini kroi się na plaży w Miami, w sieci wybuchł skandal
  • Po Tygodniu Mody w Nowym Jorku Kaya Gerber poleciała na wyspy karaibskie z Cindy Crawford

Paparazzi obiecał już pierwsze zdjęcie słodkiej pary. Czekamy ... Tymczasem fani dziewczyny proszą ją o ładne zdjęcie wraz ze swoim chłopakiem na Instagramie.