Ekspertyzy DNA nie da się oszukać! Analiza, której autentyczność wynosi 99,99%, potwierdziła związek słynnego hiszpańskiego piosenkarza, 73-letniego Julio Iglesiasa, z 41-letnim Javierem Sanchezem, rezydentem hiszpańskiej Walencji.

Niepożądany dodatek w rodzinie

Ojciec ośmiorga dzieci z różnych kobiet Julio Iglesias, który wcześniej zaprzeczał faktowi, że jest możliwy związek z Javierem Sanchezem i romans z matką, która w młodości była portugalską baleriną, została przyciśnięta do ściany.

73-летний Хулио Иглесиас

73-letni Julio Iglesias

Po raz pierwszy pan Sanchez ogłosił możliwą relację z bogatym wykonawcą hiszpańskojęzycznym w późnych latach 90-tych, ale Iglesias odmówił. Teraz w rękach obrażonego syna gwiazdy istnieje niezbity dowód, dający mu prawo do pretensji do wielkiego nazwiska jego biologicznego ojca.

У Хулио Иглесиаса восемь официальных детей, один из которых Энрике Иглесиас

Julio Iglesias ma ośmiu oficjalnych dzieci, z których jednym jest Enrique Iglesias

Kolejne kroki

Jako prawnik reprezentujący interesy ewentualnego spadkobiercy, o którym Julio powiedział mediom, jest teraz zajęty przygotowywaniem dokumentów na początek procesu rozpoznawania Iglesiasa jako ojca jego klienta.

Fernando Osuna potwierdził, że materiał do analizy DNA został pobrany bez wiedzy piosenkarza. Zatrudniony detektyw udał się do Miami, gdzie teraz mieszka Julio i kopiąc w śmietniku, znalazł wszystko, co niezbędne do testu. Podczas procesu Iglesias będzie musiał przejść kolejny oficjalny test, wyznaczony przez sąd.

Czytaj także
  • Biografia Enrique Iglesias
  • Leonardo DiCaprio i Nina Agdal odpoczywały w Malibu
  • Mama Cristiano Ronaldo zaprzecza, że ​​Georgina Rodriguez spodziewa się dziecka od syna

W 1975 roku, kiedy urodził się Javier Sanchez, Julio Iglesias nie był wolnym człowiekiem, był żonaty z Isabel Preisler, która w tym czasie spodziewała się dziecka. Warto zauważyć, że małżeństwo piosenkarza i model, który urodziła jego troje dzieci, jeszcze rozpadł się z powodu licznych zmian Julio.

Хулио Иглесиас и Исабель Прейслер

Julio Iglesias i Isabel Preysler