44-letni Cameron Diaz po raz kolejny nieprzyjemnie uderzył fanów swoimi niegrzecznymi postaciami. Pewnego dnia paparazzi sfotografowali aktorkę i jej męża, 37, Benji Maddena. Według opinii publicznej Diaz odzyskał jeszcze więcej, a teraz plotkarze dyskutują o powodach jej przybrania na wadze.

Do zakupów spożywczych

Reporterzy złapali Cameron Diaz i Benji Madden, którzy na początku stycznia będą świętować drugą rocznicę ślubu, spiesząc do samochodu po zakupach w sklepie spożywczym. Muzyk, jak prawdziwy dżentelmen, nie pozwalał żonie nosić paczek, a zadowolony Diaz szedł szybkim krokiem obok niego.

Камерон Диаз с мужем Бенджи Мэдденом в Лос-Анджелесе

Cameron Diaz z mężem Benji Madden w Los Angeles

Камерон ДиазКамерон Диаз

Więcej niż Beyonce

Zmiany na zewnątrz gwiazdy Hollywood ponownie przyciągnęły wzrok jej fanów. Według nich, Cameron, ubrany w rockową kurtkę i czarny golf, obcisłe dżinsy i wygodne szare buty do kostek, zyskał jeszcze kilka dodatkowych kilogramów, a teraz Beyonce zazdrości jej piątego punktu, pokrytego chudą.

Czytaj także
  • Cameron Diaz potwierdził przesłanie ukończenia kariery aktorskiej
  • Niestety, te 12 celebrytów wygląda lepiej na ekranie niż w codziennym życiu!
  • Zhub daje: w sieci śmieją się, jak wyglądałyby gwiazdy bez zębów!

Czynnik szkodliwy

Dziennikarze są już zmęczeni podejrzeniem Diaz w czasie ciąży, jeśli za każdym razem ta informacja jest prawdziwa, wtedy cała drużyna futbolowa krzyczących dzieci będzie biegać za parą, a oni mówią, że małżeństwo miało na nią wpływ w dziwny sposób. Cameron, która odnalazła swoje kobiece szczęście, nie wyczerpuje się już dietą, ale lubi smaczne jedzenie w towarzystwie Benji, zapominając o sporcie.

Камерон Диаз заметно прибавила в весе

Cameron Diaz przybrał na wadze

Камерон поправилась, но выглядит счастливой

Cameron powrócił do zdrowia, ale wygląda na szczęśliwego

Камерон Диас вышла за бэк-вокалиста группы Good Charlotte 5 января 2015 года

Cameron Diaz wystąpił za tylnym wokalistą Good Charlotte 5 stycznia 2015