Właściciel silnego i niewiarygodnego głosu od trzynastu lat zmaga się z onkologią. Anastacia, przezwyciężywszy chorobę i poddawszy się złożonej operacji usunięcia piersi (piosenkarka wykonała podwójną mastektomię) była poważnie poddawana rehabilitacji psychologicznej. W wyniku długiej walki z rakiem, postanowiła założyć fundusz Anastacia, aby podnosić świadomość wśród kobiet na temat raka piersi, co czyniło z niej ujście i dało jej siłę.

Певица учредила фонд «Anastacia Fund»

Anastacia odzyskiwała siły przez długi czas, nosiła najbardziej zamknięte ubranie i ciężko pracowała nad fizyczną formą i głosem, które osłabły w wyniku leczenia.

Певица решила поставить точку в болезни и решилась на  фотосессию

Teraz nadszedł nowy etap dla piosenkarza. Postanowiła odrodzić się i zagrać w serialu dla szczerej sesji zdjęciowej z tabloidowym błędem. W wywiadzie wokalistka przyznała, że ​​z jej strony był to głęboko świadomy krok:

Nadal czuję podekscytowanie myślą, że ktoś zobaczy moje blizny. Ale jednocześnie chcę zacząć pełne życie i pozwolić sobie nie być nieśmiałym wobec mojego ciała, nosić otwarte rzeczy i chodzić na plażę. Dla mnie ta sesja fotograficzna jest świadomą okazją, aby pokazać moje ciało w formie, jakiej pragnę.
Певица после болезни долго восстанавливала голос Czytaj także
  • 16 gwiazd, które mogłyby przezwyciężyć okropne choroby
  • Piosenkarka Anastacia określiła swój prawdziwy wiek
  • Jason Biggs dowcipnie oznajmił, że po raz drugi zostanie papieżem
Nie chcę, aby moi fani widzieli mnie na zdjęciach paparazzi podczas odpoczynku i byli zszokowani. Chcę, żeby moje zdjęcia ciała były estetyczne.
Анастейша прошла сложный путь реабилитации после двойной мастэктомииАнастейшен