Zamiast wydawać pieniądze na drogich adwokatów, Patrick Dempsey i Gillian Fink z zamiarem zranienia się nawzajem postanowili dać szansę swojemu małżeństwu. Aby otworzyć nowy rozdział historii miłosnej, para chciała zmienić miejsce zamieszkania, kupując dom w Malibu.

Mety

Gwiazda "Anatomy of Passion" Patrick Dempsey i charakteryzatorka Gillian Fink byli pewni, że ich rodzinne szczęście było w przeszłości. Fink złożyła wniosek do sądu, ale ona i Dempsey nie mogli zgodzić się na opiekę nad dziećmi. Szybko rozwiedziony. W rezultacie zwyciężyła nostalgia za 17 lat razem, a para zdecydowała, że ​​pomimo problemów zostały stworzone dla siebie nawzajem.

Czytaj także
  • Patrick Dempsey i Gillian Fink postanowili adoptować czwarte dziecko!
  • Dzieci Mili Jovovich i Patricka Dempseya nakręcone dla włoskiego Vogue
  • Światowa premiera "Bridget Jones 3" odbyła się w Londynie

Zyskowna inwestycja

Pewnego dnia zachodnie tabloidy doniósł, że 50-letni Patrick Dempsey i jego rodzina mieszkają teraz pod nowym adresem. Para kupiła rezydencję położoną niedaleko plaży, gdzie Jillian i Patrick zamierzają spędzić drugi miesiąc miodowy w Malibu.

Nowe gniazdo rodzinne kosztowało aktora 6,4 miliona dolarów. W śnieżnobiałym wygodnym i przestronnym domu znajdują się 4 sypialnie i tyle samo łazienek, a na terenie znajduje się kort tenisowy i basen.

Патрик Демпси и Джиллиан Финк переехали в новый дом У супругов трое детей — дочь Таллула и сыновья-близнецы Дарби и Силливан Большой дом рядом с пляжем был куплен за 6,4 миллиона долларов
На территории поместья есть теннисный корт и бассейнГостиная для всей семьиНа втором этаже находятся четыре спальни
Одна из спаленПросторная кухняВанная комната