39-letni szwedzki aktor Alexander Skarsgard w przededniu światowej premiery filmu "Tarzan. Legenda opowiadała o kontuzjach, jakie otrzymał podczas kręcenia tej taśmy przygodowej.

Uderzyła mnie straszną siłą

Wydaje się, że strzelanina w "Tarzanie" może być bardzo traumatyczna, bo w niej bohater Skarsgardu walczy z okrutnymi zbrodniarzami, którzy wydobywają diamenty w kopalni w Kongo i zwierzętach. Jednak, jak przyznał aktor, jedyną sceną, w której był kaleką, była koleżanka Margot Robbie, która grała ukochaną postać Aleksandra.

"W tym filmie walczyłem z różnymi przestępcami, gorylami, ale wszystkie zdjęcia poszły bardzo dobrze. Ale z Margo wciąż nie mogliśmy pokazać prawdziwej miłości. Nasz dyrektor, David Yates, krzyczał i krzyczał: "Uderz go! Uderz go mocniej! Potrzebuję od ciebie zwierzęcej pasji! " Oczywiście Robbie starał się jak mógł najlepiej. Uderzyła mnie straszną siłą, ale musiałem wytrzymać w milczeniu. Ogólnie, pokonali mnie wtedy dobrze "

przyznał Skarsgard.

Jednak był to tylko jeden odcinek, ale poza tym sceny z Margot były bardzo uduchowione. Alexander powiedział, że dowiedział się o jego koleżance wiele interesujących rzeczy: jaki rodzaj żywności lubi, jaką muzykę lubi i ogólnie, że ma doskonałe poczucie humoru.

"Wiesz, Robbie nawet ugotował mi swoją ulubioną spaghetti bolognese. Spowiadam się równomiernie, podobało mi się. I to jest straszny śmiech, śmialiśmy się z tych samych rzeczy i było świetnie "

- Alexander zakończył rozmowę.

Czytaj także
  • Młodszy brat Margot Robbie - urocza przystojna
  • 17 utalentowanych młodych aktorów i aktorek grających jak bogowie
  • Obraz Margot Robbie, który nie otrzymał Oscara 2018, stał się jednym z najlepszych

Skarsgard - poszukiwany aktor we współczesnym świecie kina

Alexander urodził się 25 sierpnia 1976 r. W Sztokholmie. W 1984 roku otrzymał swoją pierwszą rolę filmową, występując w filmie "Oka i jego świat". Po tym filmie stał się znany na całym świecie, ale takie życie go nie oszukało i postanowił "zaangażować się" w film, całkowicie zanurzony w architekturze. Jednak przez długi czas bez kina nie mógł żyć i wkrótce powrócił na ekrany. Pierwszy hollywoodzki debiut Aleksandra odbył się w filmie "Model mężczyzna" w 2001 roku. W sumie zagrał w 48 projektach, z których jednym jest "Tarzan. Legenda. Na tym obrazku Skarsgård gra głównego bohatera, "małpoluda" Tarzana, który ma pokonać przywódcę w Kongo. Obraz zostanie wydany w USA 1 lipca 2016 r. W Rosji - 30 czerwca.

Александр Скарсгард Марго Робби Александр Скарсгард в фильме «Тарзан. Легенда»
Александр играет главного героя картиныАлександр Скарсгард с Марго Робби в фильме «Тарзан. Легенда»Александр Скарсгард в фильме «Тарзан. Легенда» будет сражаться с преступниками и животными