Sprytny i piękny Blake Lively nie tylko ożenił się z jednym z najseksowniejszych aktorów Hollywood, Ryanem Reynoldsem, i urodziła córkę, więc zręcznie buduje karierę pomimo drugiej ciąży.

Jednak blondynka Starlet Lively prawdopodobnie pozostałaby nikomu nieznana, gdyby nie grała roli w serii plotek. W tym telewizyjnym projekcie dziewczyna była oświetlona od 2007 do 2012 roku. Musimy przyznać, że rola Sereny van der Woodsen sprawiła, że ​​stała się sławna. Pani Lively dołączyła do ulubionej aktorki Woody'ego Allena i jest to bardzo doceniane jej talent! Jednakże, gdy przychodziło do resetowania plotek, Lively nawet nie pomyślał, żeby odmówić. Niech to będzie produkt telewizyjny, ale dziewczyna najwyraźniej ma coś do powiedzenia widzowi przez usta swojej bohaterki.

Czytaj także
  • Blake Lively powiedział, że nie powinieneś wierzyć w wygląd widoczny na zdjęciu
  • Blake Lively był zafascynowany projektowaniem i dekoracją wnętrz
  • Od brązowowłosego do blondyna: Leighton Mister radykalnie zmienił obraz
Nowa generacja

Cykl o życiu złotej młodzieży jeszcze się nie skończył. Takie wnioski wyciągnął jego producent Josh Schwartz. W wywiadzie dla E! News wspomniał o możliwości sfilmowania kontynuacji przygód bohaterek Leighton Meester, Blake Lively i Taylor Momsen.

"Myślę, że bohaterki Gossip Girl 2 będą szalone w sieciach społecznościowych. Z przyjemnością opublikują zdjęcia na Instagramie i snapchacie. Zgadzam się, że te wynalazki ostatnich kilku lat zmieniły świat. Teraz każda piękna, która ma wielu subskrybentów, może stać się prawdziwą plotkarką. "

Pozostaje tylko poczekać, aż Blake Lively stanie się mamą po raz drugi i będzie mógł dołączyć do tego projektu.

Блейк Лайвли в сериале «Сплетница» Блейк Лайвли вернется в продолжение «Сплетницы» О перезагрузке телефильма с удовольствием говорит и сама Блейк Лайвли