Po rozstaniu z raperem Taiga, Kylie Jenner pogrążyła się w nowym związku z innym raperem, Travisem Scottem, a teraz pali się z troską o nowo stworzonego kochanka. Amerykański piosenkarz jest oskarżony o podżeganie do zamieszek.

Riotowanie

Incydent, który doprowadził do hospitalizacji osób, wystąpił w sobotnim przemówieniu 25-letniego Travisa Scotta (pod paszportem Jacquesa Webstera) w Arkansas. Podczas występu muzyk zachęcał widzów do pokonania kordonów bezpieczeństwa i wejścia na scenę.

Трэвис Скотт во время своего концерта в Роджерсе, штат Арканзас

Travis Scott podczas swojego koncertu w Rogers, Arkansas

Niektórzy fani piosenkarza rzucili się do niego, powalając strażników, w wyniku czego ochroniarze zostali ranni, a sami zostali ranni. Rannym udzielono pomocy medycznej, a policja, czekając na przywódcę zamieszek, aby ukończyć koncert, aresztowała go, gdy tylko pojawił się za kulisami. Скотт призвал людей бросаться на сцену

Scott wezwał ludzi, by popędzili na scenę

Scott został oskarżony o podżeganie do niepokojów i zagrożenie dla zdrowia i bezpieczeństwa nieletnich. Po przesłuchaniu przez szeryfa został zwolniony.

Треэвис Скотт был арестован за подстрекательство к беспорядкам

Travis Scott został aresztowany za podżeganie do zamieszek

Warto zauważyć, że ostatnio artysta sandałowy poprosił swoich fanów, aby skakali z trzeciego piętra na jego koncercie w Nowym Jorku. Jeśli Travis będzie kontynuował to samo, wkrótce stanie się persona non grata na platformach muzycznych.

Czytaj także
  • Kylie Jenner zademonstrowała wąską talię dwa miesiące po porodzie
  • Taiga powiedziała, czy jest ojcem dziecka Kylie Jenner
  • Kylie Jenner radykalnie zmieniła kolor włosów

Tęsknię za tym pierwszym

Według kamerzysty, Kylie Jenner nadal nie może zapomnieć o swoim poprzednim chłopaku Taiga, z którym zerwała dwa miesiące temu i spotyka się ze Scottem, aby go zazdrościć.

Кайли Дженнер и Тревис Скотт

Kylie Jenner i Travis Scott

19-летняя Кайли Дженнер

19-letnia Kylie Jenner

Gwiazda reality show poprzez wspólnych znajomych dowiaduje się o każdym kroku byłego faceta i płacze, gdy dowiaduje się o pasjach kochającego i wolnego muzyka. Kylie nie śpieszy się wyrzucać zdjęcia Tajgi, mając nadzieję na ponowne spotkanie z nim.

Рэпер Тайга

Raper Taiga