Sławny 55-letni aktor Antonio Banderas kontynuuje podbijać wysokość modnego Olympusa. W tym samym roku rozpoczął studia w prestiżowej szkole Central Saint Martins School, gdzie rozpoczął studia projektowania i modelowania ubrań, aw maju zaprezentował swoją pierwszą kolekcję odzieży męskiej, opracowaną w połączeniu z marką Selected. Jednak Antonio nie poprzestał na tym i postanowił przestudiować projekt na podstawie doświadczeń słynnego projektanta mody.

Banderas zagra Gianniego Versace

Wczoraj okazało się, że Antonio przyjął ofertę duńskiego reżysera Bille'a Augusta, który będzie pracował nad biograficznym filmem o słynnym włoskim projektancie Gianni Versace.

Zdjęcia rozpoczną się w grudniu 2016 roku i odbędą się w kilku miastach. Po pierwsze, Antonio Banderas wraz z załogą pojedzie do Mediolanu, gdzie rozpocznie się legendarna historia couturiera, a potem wszyscy przeniosą się do miasta Reggio Calabria. To tam, zgodnie z historią, Versace rozpoczął swoją karierę i zaczął budować modne imperium. Koniec zdjęcia zostanie sfilmowany w Miami, gdzie w 1997 roku zabito projektanta.

Czytaj także
  • Antonio Banderas z panną młodą Nicole Kempel na premierze serii "Geniusz"
  • Tych 18 gwiezdnych mężczyzn pieprzy zarówno długie, jak i krótkie włosy!
  • Znowu rak lub następny plastik? Melanie Griffith ma po nosie bandaż pooperacyjny

Antonio po raz pierwszy zagra projektanta mody

Banderas ma wiele gwiazdorskich ról, ale wszystkie były w filmach przygodowych lub filmach akcji. Znacznie rzadziej brał udział w komediach i melodramatach, a na zdjęciu biograficznym pojawił się tylko raz: w 1993 r. Światło ujrzało taśmę "Jego imię Benito", w której aktor grał Benito Mussoliniego.

To, co wyjdzie z tak niezwykłego przedsięwzięcia, wciąż nie jest znane, ale fani wypełnili już recenzje internetowe. Według wielu fanów na zewnątrz, Antonio wcale nie wygląda jak Gianni i według jakich kryteriów aktor został wybrany dla przyszłych widzów, nie jest jeszcze jasne. Ale wielu uważa, że ​​wielopłaszczyznowy talent Bandery w tej kasecie zostanie ujawniony w pełni i będzie doświadczał wszystkich wzlotów i upadków utalentowanego Gianniego Versace.

Антонио Бандерас Джанни Версаче Антонио Бандерас уже работал в индустрии моды