W mieście Austin w Teksasie odbywa się doroczny festiwal "South by Southwest". Odwiedzili go producenci legendarnego serialu "Gra o tron" i aktorzy, którzy odgrywali główne role w filmie.

Создатели «Игры престолов» назвали самый постыдный эпизод сериала

David Benioff i Dan Weiss opowiadali o tym, z czego nie są zadowoleni w swoich "mózgach", którzy pracują od prawie 10 lat. W opinii programistów film byłby znacznie lepszy, bez jednej sceny z pierwszego odcinka pierwszego odcinka. To krótka scena, w której Robb Stark, Jon Snow i Theoan Greyjoy ... golą się i golą. W kadrze wszystkie trzy postacie są odsłonięte do pasa. Patrząc przez tę serię, producenci zastanawiają się, w jaki sposób może dostać się do ostatecznej wersji serii?

Та самая сцена

Okazuje się, że to nieporozumienie ma swoje wytłumaczenie: nie wszystkie odcinki serii były filmowane konsekwentnie. Główni bohaterowie pojawili się za dużo roślinności, a przy tym trzeba było coś zrobić, więc musiałem nakręcić "dodatkową scenę".

Piękno jest warte poświęcenia?

W tym odcinku można zobaczyć, jak młodzi aktorzy bawią się swoimi "kostkami" na brzuchach. Nie było tak łatwo osiągnąć taki efekt: między debla Keith Harington, Richard Madden i Alfie Allen byli zmuszeni do machnięcia prasą, wykonywania specjalnych ćwiczeń - skręcania.

Мэйси Уильямс намекнула на смерть Сансы Старк в 7 сезоне Игры престолов

A potem Arya Stark podzieliła się wspomnieniami. Powiedziała, że ​​słabo pamięta ten epizod, ale odłożono w jej pamięci, że Allen, który grał "Stinker", ciągle siedział na sztywnej diecie i karmił się samą wodą, aby utrzymać ciało w doskonałej formie.

Санса рыжая Spoiler z puzzle

Na konferencji prasowej Macy Williams był ogólnie "w szoku". Dziewczyna była bardzo zaintrygowana fanami serialu, mówiąc, że w siódmym sezonie telesagh, siostra jej siostry, Sansa Stark, umrze!

Aktorka Sophie Turner została poproszona o proste i logiczne pytanie: dlaczego zmieniła kolor włosów? Faktem jest, że w filmie Sansa Stark jest rudowłosą, Sophie Turner sama niedawno znowu stała się blondynką, odzyskując swój naturalny kolor. Macy Williams przejął inicjatywę kolegi i powiedział, że Sansa nie przetrwa 7. sezonu, a to oznacza malowanie włosy w czerwonym kolorze aktorki nie są już potrzebne.

Czytaj także
  • Sophie Turner o zaręczynach: "Miłość jest cudowna, ale kariera jest jeszcze lepsza"
  • Bitwa na dużą skalę w Hollywood: poznano szczegóły strzelania do 8 sezonu "Gry o tron"
  • Sophie Turner ma sekretny blog z recenzjami ... kiełbaskami i innymi potrawami mięsnymi
Софи блондинка

To uznanie wywołało efekt eksplozji bomby, chociaż producenci nie potwierdzili oświadczenia 19-letniej aktorki i próbowali ją rozśmieszyć.