Skandal na klipie rapera Kanye Westa w utworze "Famous", jak w rodzaju lejka, przyciąga coraz więcej postaci. Dzisiaj nie mówimy o słownej potyczce między obrażonym Taylorem a ostrym językiem Kanye, ale że stworzenie rapera dzieliło ludzi, którzy nie są im obojętni, na dwa wojujące obozy.

Zachodni zwolennicy byli bardziej agresywni

Wczoraj Selena Gomez i Chloe Moretz nie mogły tego znieść, a niemal w tym samym czasie na portalach społecznościowych opublikowały stanowiska, w których zdecydowały się zachować neutralność, a także wezwały strony pokoju. Jednak takie doniesienia wywoływały zupełnie odwrotny efekt, a jeden z nich, 19-letni Moret, został zaatakowany przez Chloe Kardashian. Najprawdopodobniej wybór ten był spowodowany długotrwałym urazem wobec aktorki, która skrytykowała obraz nagim Kimem. Tak napisał Kardashian:

"Nie jestem przyzwyczajony do nękania kogokolwiek. Jednak kiedy obrażają moją rodzinę lub mówią coś o sprawie, w której jesteśmy zaangażowani, instynkt zwierzęcy "włącza się" mnie. Nie musisz nas dotykać, a ja odpowiem ci tak samo. Pokój dla wszystkich!

Następnie opublikowała zdjęcie Chloe Moretz z filmu "Sąsiedzi". Na ścieżce wojennej 2, na której dziewczyna oparła się bezskutecznie, odsłaniając swoje prywatne części. W odpowiedzi na takie upokorzenie Moretz nie odpowiedział na publikę, publikując kolejne zdjęcie z tego samego filmu.

Amerykański dziennikarz Pierce Morgan, który uwielbia wszystkie skandale, również zdecydował się wziąć udział w potyczce słownej. Gdy tylko wideo wyszło i usłyszał słowa skierowane do Swifta, dziennikarka stała się jej przyjaciółką. Jednak po opublikowaniu rozmowy raper / piosenkarka w Internecie, Pierce natychmiast zamienił się w wroga:

"Myślę, że Taylor musi zostać przemianowany na Pinokio. Zostałem oszukany. Wierzyłem, że Swift. Poświęciłem jej nawet całą kolumnę, w której podziwiałem jej zachowanie i zaleciłem, aby młode dziewczyny zachowywały się jak ona. Teraz jednak rozumiem, że mnie wkurzyłeś! "

Muzyk Chris Brown, który był w klipie w tym samym łóżku z Taylor Swift, Kim Kardashian, Kanye West i inni, również był po stronie rapera, chociaż nie powiedział tego otwarcie. Oto słowa, które Chris napisał w sieciach społecznościowych:

"Więc kogo weźmiesz?" Gwiazdy showbiznesu, stańmy się królowymi świata! Musisz powiedzieć, co myślisz. Jestem za wolnością słowa! Och, ktoś powiedział mi złe słowa. Do diabła z tym wszystkim! Twórz muzykę, tę, którą czujesz bez względu na to, kto o niej myśli. Zostań królem popu! "
Czytaj także
  • Przerwało: Brooklyn Beckham spoczął na Coachelli w towarzystwie modelki Meredith Mickelson
  • Kanye West pisze książkę filozoficzną, nazywając Kim Kardashian Marie-Antoinette
  • Fan Taylor Swift obrabował bank i rzucił pieniądze na wokalistę

Dla Taylora powstało 2 jej przyjaciół

Ale reakcja przyjaciół i wielbicieli Swifta była znacznie bardziej powściągliwa. Pierwszym, który odpowiedział na pomoc gwiazdy, była jej przyjaciółka, model Martha Hunt. Na swojej stronie na Twitterze napisała te słowa:

"Zachęcam wszystkich do dawania ludziom miłości i zwracania uwagi tylko na prawdziwe problemy. Szkoda, że ​​fabuła, która została sfabrykowana, staje się coraz bardziej popularna każdego dnia ".

Piosenkarka Ruby Rose nie odstąpiła na bok. Dziewczyna na Twitterze zaczęła zastanawiać się nad tą całą sytuacją:

"Ten post jest poświęcony mojej przyjaciółce Swift tylko częściowo. Piszę to na podstawie własnego doświadczenia. Sieci społecznościowe to dobra rzecz i wiele pozytywnych rzeczy. Jednak można powiedzieć, że wielu ludzi, nawet większość, używa ich do rzucania błotem na siebie. To jest złe. Teraz musisz myśleć, kochać i pokój. Te cechy są bardzo potrzebne naszym społeczeństwu. "

Ponadto Ruby odnotowała czyn Chloe Kadrashian:

"Cześć Chloe! Byłeś bardzo brzydki wobec 19-letniej dziewczynki. "
В свое время этот снимок не понравился Морец Хлое Кардашьян опубликовала некрасивый снимок с Морец Хлоя Морец опубликовала свою фотографию, оставив ее без комментариев
Хлое КардашьянХлоя МорецПирс Морган
Крис БраунМарта ХантРуби Роуз