Fashion Week w Londynie nadal przyciąga uwagę fashionistek całego świata, zdjęcia z pokazów są ostro zastąpione przez zdjęcia w markowych sukienkach na hałaśliwych imprezach. Modele na Instagramie pękają od zachwycających komentarzy od obserwujących i oceny ich stylu. Nie mogła nie przyciągnąć uwagi i brytyjska projektantka Vivienne Westwood, odrzuciła nudne scenariusze imprez i postanowiła przynieść udział oburzający i znaczący. Na pierwszy rzut oka ludzie z Westwood PR próbowali wdrożyć wymagania, które były niezgodne, zwłaszcza, że ​​Pamela Anderson ją wspierała!

Вивьен Вествуд и Памела Андерсон

Vivienne Westwood i Pamela Anderson

Памела на вечеринке Вествуд

Pamela na imprezie w Westwood

Памела Андерсон

Partia Vivienne Westwood została zorganizowana w oparciu o film "Mad Max" i miała przypominać wszystkim gościom o znaczeniu walki ze zmianami klimatu. Musimy przyznać, że wielu gości nie od razu domyśliło się o "wysokiej misji" projektanta, ponieważ zewnętrzne otoczenie pokoju było absolutnie neutralne. Jedyną rzeczą, która przykuła moją uwagę, była korona na głowie Westwooda. Dodatek ten był uosobieniem "przyjazności dla środowiska", wykonanego z naturalnych materiałów, materiałów pochodzących z recyklingu i był przeznaczony wyłącznie dla "wybranych" gości. Pamela Anderson, która niedawno stała się bohaterem kolekcji kapsułek Vivien, znalazła się wśród bliskich jej osób. Westwood ukoronowała Pamelę Anderson i pozowała z przyjemnością dla fotoreporterów.

Вивьен Вествуд

Vivien Westwood

Вивьен Вествуд и Гвендолин Кристи

Vivienne Westwood i Gwendolyn Christie

Czytaj także
  • Pamela Anderson powiedziała, że ​​współpraca z Playboyem uratowała jej życie.
  • Vivienne westwood lesbian? W każdym razie była zakochana w Kate Moss ...
  • 17 gwiazd, które roztrwoniły swoje miliony

Wśród gości widzieli także Clara Page, Ellie Golding, Gwendolyn Christie i wiele innych celebrytów, którzy uwielbiają szokujące odwiecznej brytyjskiej kobiety!

Элли Голдинг

Ellie Golding

Гвендолин Кристи

Gwendolyn christi

Клара Паже

Clara