43-letnia Heidi Klum milczy i tylko tajemniczo się uśmiecha, gdy ciekawi ludzie pytają ją o ślub z 29-letnim Vito Schnablem. Nie wiadomo na pewno, czy ich wakacje w Saint-Tropez były miesiąc miodowy, ale jedno jest pewne: sielanka króluje między kochankami.

One Million Crimson Roses

Supermodelka często umieszcza na zdjęciach Instagram, które pokazują jej osobiste szczęście. Wczoraj długonoga blondynka opublikowała bardzo romantyczny strzał. Na zdjęciu Heidi bierze kąpiel z pianką otoczoną świecami i wazonem z czerwonymi różami. Taką niespodziankę dla ukochanego przygotował Vito. Komentarz do pięknej ramki mówi:

"A jak udało mi się złapać takie szczęście za ogon?".

Subskrybenci chwalili młodego milionera za jego spryt i podziw dla swojej dziewczyny, szczerze radując się z jego ulubieńca.

W postach na zdjęciu dziewczęta zostały zauważone, że pokazały je swoim chłopakom, mając nadzieję, że przykład Schnabela zainspiruje wyczyny, a oni wreszcie pokażą fantazję i zaskoczą ich czymś przyjemnym.

Czytaj także
  • Heidi Klum fotografowała topless podczas reszty z Tomem Kaulitzem
  • 44-letnia Heidi Klum została sfotografowana na szczerej fotografii, aby uzyskać połysk mężczyzny
  • Integer powiedział, że Heidi Klum kryje się za doskonałym nastrojem: "Ona jest zakochana!"

Poranna kawa

Ze względu na sprawiedliwość warto zauważyć, że nie tylko Vito rozpieszcza Heidi. Wstając wcześnie w dobrym nastroju, poszła do kawiarni Starbucks na orzeźwiający napój, by sprowadzić chłopaka prosto do łóżka.

Przypomnijmy, wracając do Nowego Jorku po wakacjach na Morzu Śródziemnym, Klum zaczął nosić złoty pierścień na palcu serdecznym.

Вито Шнабель устроил любимой сюрприз Супермоделе нравятся розы и миллионер об этом знает Блондинка регулярно публикует в Instagram романтичные фотографии
Женское счастье!Хайди встала пораньше и сходила за кофе для ВитоХодят слухи, что Клум и Шнабель поженились