30-letnia Rihanna, która nadal szybko traci te dodatkowe kilogramy, może teraz nosić strój bez ryzyka popadnięcia w krytykę, więc pewnego dnia piosenkarka podkreśliła swoje uwodzicielskie zakręty za pomocą mini-sukienki.

Ważna prezentacja

Wcześniej w tym tygodniu aktywna Rihanna popędziła z Los Angeles do Mediolanu, aby rozpocząć sprzedaż najnowszej kolekcji swojej marki kosmetycznej Fenty Beauty, która w czwartek produkuje popową markę Sephora.

Рианна в мини-платье

Rihanna na prezentacji kolekcji kosmetyków w Mediolanie

Рианна в кожаном мини-платье

Według urody Barbados, która wprowadziła publiczność do balsamu do ciała Body Lava, produkty kosmetyczne Summer 2018 pozwolą konsumentom uzyskać idealną plażową poświatę.

Na imprezie Rihanna przyszła do towarzystwa swojej ulubionej siostrzenicy, Majesty, z którą zwykle dobrze się bawi. Tym razem RiRi również nie przegapiła okazji, by zagrać z dziewczyną w różowym basenie pełnym piłek i iskier.

Рианна с Мэджести

Rihanna z Majesty

Рианна в бассейнеРианна играетРианна с племянницей

Supermini lub elegancki rocker

Na szczególną uwagę zasługuje stylowa kokarda słynnego trendsettera. Tego wieczoru Rihanna miała krótką i wąską czarną skórzaną sukienkę z draperią.

Рианна на презентации коллекции косметики в Милане

Sukienka z jesienno-zimowej kolekcji Versace 2018-2019 z czarnym szerokim pasem i pozłacaną klamrą, która odbijała się złotymi sandałami na obcasie Toma Forda, podkreślała smukłą talię celebryty i jej długie nogi. Liczne bransoletki i pierścionki, a także kolczyki dopełniają stylowy wygląd.

Рианна в Милане Czytaj także
  • Rihanna w kominiarce nadal szokuje fanów ekstrawaganckimi ubraniami
  • Obraz dnia: Niesamowity strój Rihanna na Coachella
  • 12 z naszych gwiazd, które naprawdę chciały być sexy, ale coś poszło nie tak ...

Piosenkarz odrzucił ciemne włosy spływające falami. Makijaż w odcieniach brązu koncentruje się na idealnej barwie twarzy Rie.

Рианна похудела