22 stycznia 2008 w prasie zagranicznej pojawiła się smutna wiadomość: słynny aktor Heath Ledger zmarł z powodu przedawkowania środków przeciwbólowych i środków uspokajających. W związku z tym siostra zmarłego i jego była dziewczyna Naomi Watts postanowiła uczcić pamięć Heatha, publikując kilka poruszających wpisów na portalach społecznościowych.

Хит Леджер

Heath Ledger

Watts udostępniła zdjęcie Ledger z jej archiwum

49-letnia Naomi Watts, którą wielu widzów widziało w filmach "Cygan" i "King Kong", była w związku z Hitem przez 2 lata: od 2002 do 2004 roku. Mimo że relacja nie trwała długo, Naomi opublikowała czarno-białą migawkę aktora z jej osobistego archiwum i napisała bardzo miły i wzruszający post, poświęcając go księgowemu:

"10 lat temu dusza bardzo dobrej osoby opuściła tę ziemię. Przez cały ten czas, okresowo wracam mentalnie do ciebie. Teraz trudno opisać słowami to, co czuję. Chcę powiedzieć, że Heath był wyjątkową i wyjątkową osobą. Miał bardzo mocną charyzmę, siłę i poczucie humoru, które teraz bardzo mi brakuje. Jego talent był tak wszechstronny, że był dobry w różnych filmach. Zdolność do wyrażania emocji w specjalny sposób często pomagała mu w życiu. Pomimo faktu, że Heath miał okresy, kiedy był w depresji, z krewnymi i przyjaciółmi, zawsze śmiał się i emanował pozytywnie. Kocham cię, Heath! ".
Хит Леджер, фото из архива Наоми Уоттс

Heath Ledger, zdjęcie z archiwum Naomi Watts

Хит Леджер и Наоми Уоттс

Heath Ledger i Naomi Watts

Siostra Ledger powiedziała również kilka słów o śmierci aktora

Kate, starsza siostra zmarłego aktora, podzieliła się tym, co to znaczy dla śmierci jej brata:

"Po śmierci Heatha wszystko wywróciło się do góry nogami w moim świecie. Bez niego życie przestało świecić barwami, które mógł nam dać. Teraz możemy tylko to pamiętać i wierzyć, że jest dobre w niebie. Dusza mojego brata zawsze będzie z nami i wierzę, że chroni moją rodzinę i nasz dom. Pamiętamy go i zawsze będziemy z nim mentalnie. Kiedy Hit zniknął, moje dzieci nadal były bardzo małe, ale bardzo dobrze pamiętają wuja. Kiedy pytam ich o Heatha, mówią, że nie mogą zapomnieć jego śmiechu, jego uśmiechu i jego licznych żartów. Dzieci często proszą mnie o opowiadanie historii związanych z Heathem. Poza tym często spotykamy się u siebie w domu, Michelle Williams, byłej żony jego brata, z córką Matildą. Jest niesamowitą dziewczyną, która bardzo przypomina ojca. "
Хит Леджер с сестрой

Heath Ledger z siostrą

Мишель Уильямс и Хит Леджер с дочерью Матильдой

Michelle Williams i Heath Ledger z córką Matyldą

Czytaj także
  • Naomi Watts odrzuciła swój związek z Billym Crudupem wśród plotek o powieści z Justinem Teru
  • Kara Delevin i inne gwiazdy na pokazie Burberry w ramach London Fashion Week
  • Naomi Watts może spowodować rozwód Jennifer Aniston i Justin Teru

Heath Ledger jest utalentowanym aktorem

Heathcliff Ledger urodził się w 1979 roku w Australii. W wieku 19 lat przeprowadził się do Stanów Zjednoczonych, aby rozwinąć karierę aktorską, ponieważ do tego czasu miał już w filmografii 7 filmów. "Hit" w świecie kina w Heath bardzo szybko się skończył, ponieważ za rok został zaproszony do pojawienia się na taśmie "10 powodów mojej nienawiści". W sumie w filmografii aktora jest 27 taśm, z których ostatnia została wydana w 2009 roku i nosi nazwę "Imaginarium of Doctor Parnassus". Najbardziej znane obrazy Ledgera to "Brokeback Mountain" (2005) i "The Dark Knight" (2008). Za role w tych dwóch filmach aktor otrzymał wiele nagród, w tym Oscara dla najlepszego aktora.

Хит Леджер в фильме «Темный рыцарь»

Heath Ledger w filmie "Mroczny rycerz"